Jenna i Nate poznali się wcześniej?

Czy Jenna i Nate znali się wcześniej niż Nate przyjechał do Rosewood i spotkał się z Emily?Ostatnio padł tekst ze strony Nate’a ” Wiem, że mnie widziałaś. ” To tak jakby on wtedy nie wiedział, że ona widzi. Nate poznał Jennę, gdy już widziała. Więc, czy poznali się wcześniej? Moja teoria jest taka, że on nie jest kuzynem Mayi. On przyjechał bo znał Alison i Mayę, albo poznał. To może on ją nękał. A może to on ją zabił? I dlatego padł ten tekst. Może Jenna widziała, jak Nate coś robił z Mayą? A w ostatnim wyemitowanym odcinku Jenna podeszła do Emily i powiedziała ” Uważaj z kim się zadajesz ” To na pewno chodziło o Nate’a. Czy on ma złe zamiary? Wiedział, że Maya jest lesbijką. Emily chodziła z jego „niby” kuzynką. To dlaczego ją pocałował i ją podrywał? No sorry, odkąd się pojawił widać było jak z nią flirtował. Wiem, że nic nie stawia na to, że to on zabił Mayę, ale coś w tym jest. Tytuł odcinka finałowego to „The Lady Killer.” To nie musi oznaczać, że zabójcą Mayi to jest dziewczyna. Ja myślę, że Nate coś o tym wie, albo jest zamieszany w coś innego a Jenna o tym wie.

15 myśli na “Jenna i Nate poznali się wcześniej?”

 1. Jenna widziała jak Nate zabił Mayę i on ją widział, ale wtedy Jenna udawała ślepą, więc myślał, że nic nie widziała… Potem Hanna pod szkołą powiedziała mu, że udawała i Nate własnie dlatego do niej to powiedział.
  Pod koniec odcinka Jenna wyjeżdża, bo wie, że Nate się skapnął. Ostrzegła tylko Emily przed NATE’M właśnie, a nie Paige.
  Na końcu odcinka widzimy jak dwaj A, dają sobie kluczyki do pokoju hotelowego.. A kto wyjechał? JENNA ! ~ moja teoria 🙂

 2. DD – właśnie, że nie było o tym nic mowa. Dopiero sama na to wpadłam. Nie było tematu, że może poznali się wcześniej. Nie lubię takich ludzi, którzy wybrzydzają. Masz lepszy temat – pisz nikt Ci nie broni.

 3. Eee… dla mnie to Jenna nie widziała jak Nate zabija Mayę. Nate to kuzyn Mayi, więc mógłby ją po prostu zagadać i powiedzieć, że ją odprowadzi do domu a wtedy ją zabić. A nie zaciągać gdzieś siłą! Gdyby rzeczywiście Jenna widziała morderstwo Mayi musiała by coś zrobić! No powiedzcie czy byście stali bezczynnie!? A po za tym on powiedział wiem, że mnie widziałaś a nie wiem, że to widziałaś lub wiem, że o tym wiesz xD
  A może Jenna widziała jak Nate całuje Mayę???

 4. Alison Dilaurentis.

  Nate to tak na prawdę Lyndon James, czego już się dowiedzieliśmy, więc teoria słuszna. 😀 Ten post został dodamy chyba o wieele wcześniej, niż odcinek w którym okazało się kin jest Nate, więc brawo 🙂

Dodaj komentarz