Jenna może być „A” ? Kilka dowodów

Siemka
Ostatnio doszłam do wniosku że Jenna mogłabybyć „A” . Dlaczego ? Na końcu odcinka 1×02 „The Jenna Thing” Jenna mówi przez telefon do kogoś „Wyślij wiadomość teraz” . W halloweenowym odcinku 2×13 „The First Secret” Alison dostaje wiadomości od „A” po spotkaniu z Jenną. Poza tym przy ich pierwszym spotkaniu Jenna wiedziała od razu kim jest Alison :
„-Jestem Alison
-Wiem . Jestem Jenna”
A zwróćmy uwagę na ten film :

Jenna rozmawia z kimś (A) i tutaj nasuwa się jedna myśl ! W halloweenowym odcinku Jenna poznała się też z Moną ..Może po utracie wzroku ,Mona wypełniała za Jennę obowiązki „A” ,a po tym jak Jenna znowu zaczęła widzieć ,zaplanowały że Mona da się złapać jako „A” żeby kłamczuchy myślały że to koniec i myślały że są bezpieczne? Wkońcu w tym filmiku Jenna daje coś nieznanej osobie (Ta osoba to może być Mona) i mówi coś w stylu „Wszystkie będą na balu” czyli widać że coś jest z nią nie tak. Poza tym scena w 2×25 „UnmAsked” ,gdy Jenna piszę wiadomość do Arii ? A potem idzie za nią ,ściąga maskę i dziwnie się uśmiecha?
Możliwe że Jenna to „A” …

8 myśli na “Jenna może być „A” ? Kilka dowodów”

  1. ja cale zycie uwazalam ze jenna jest A Pamietacie jak Hanna pracowala w szpitalu i jechala z Jenna winda i ta zaczela malowac sobie usta czerwona pomadka jakby idealnie widziala a pozniej na lustrze byla zostawiona wiadomosc w pokoju Spenser w tym samym kolorze co Jenna malowala sobie usta

Dodaj komentarz