Jenna ostrzegła Emily przed Nate’m

Pamiętamy scenę, w 11 odcinku kiedy Jenna przyszła ostrzec przed kimś Emily. Moim zdaniem  nie mówiła o Paige, tylko mówiła Emily by uważała na Nate’a. Oto argumenty:

-Nie widziała kto był z Emily,

-Emily i Paige przyjaźniły się już jakiś rok i Jenna nigdy nic nie mówiła, za to Nate jest nową osobą w otoczeniu Emily

– Nate był widocznie zaniepokojony tym, że Jenna udawała, że nie widzi. Słowa ”wiem, że mnie widziałaś” mogą oznaczać, że zrobił coś podejrzanego sądzać, że Jenna i tak go nie widziała.

– Nate ogólnie dziwnie się zachowuje

 

Co o tym myślicie?

Tagi:

21 myśli na “Jenna ostrzegła Emily przed Nate’m”

 1. Faktycznie może chodzić o Nate’a. Coś dziwny jest… Ale fakt że Paige odrzuciła połączenie od Spencer nie koniecznie oznaczać może zazdrość… Co jeśli zrobiła to, bo wiedziała co Spens znalazła w torebce?

 2. no ale pomyślcie. mówicie, że Jenna ostrzegała Emily przed Natem, bo teraz dopiero przyjechał, a nie przed Paige, bo z nią się już długo 'przyjaźni’. a nie wpadliście, że może Jenna się TERAZ dopiero czegoś dowiedziała? i dlatego wyjechała? hm?

 3. Tak naprawde może równie dobrze chodzić o Paige jak i o Nate bo oboje się dziwnie zachowują. Paige próbuje odsunąć Em od przyjaciółek i jednak coś ją łączyło z Ali, a Nate pojawia się tak nagle i odrazu zbliża się bardzo do Em. Jak dla mnie to on mógł też zabić Maye

 4. Poza tym Emily się tylko przelizała z Nate’em, a on już myślał, że będą się hajtać czy co? Jak dla mnie on ma coś nierówno pod sufitem.. raczej nie sądzę, że ma coś wspólnego z „A-teamem”, po prostu jest w roli zazdrosnego i nienormalnego byłego „chłopaka” Mayi tylko po to, żeby właśnie nam namieszać w głowach..

  Jednak co do ostrzeżeń Jenny, to myślę, że o niego chodziło.. Zwróćcie uwagę, że Jenna spotykała się z Noelem (w tajemnicy) już w noc zabójstwa Mayi, a później mimo tego, że była w „związku” to widywała się z Nate’em i gdyby Cece nie zadzwoniła i nie odwaliła „alissonowej” akcji to może nadal by się z nim widywała.. Może Jenna nie jest taka zła za jaką ją uważamy? Może coś wie i chciała się zbliżyć do Nate’a, żeby coś sprawdzić.. Ten tekst „Wiem, ze mnie widziałaś..” – coś musiała widzieć dawniej, może dlatego z nim się umawiała..

 5. Ja miałam na to swoją własną teorię , ale jest za dluga żeby ją pisać ; ) Mi też sie wydaje że chodzi o Nate’a . Producenci specjalnie zwrócili naszą uwagę na spojrzenie pPaige na Jennę , żebyśmy to Paige podejrzewali jako „A” lub zabójcę Mai .. Tak samo było z Ianem. przeciez on nic złego nie zrobił , a podejrzenia padały na niego . ; )) Ehh , myslmy : DD

 6. Czy Jenna i Paige znają się ? Nic nam o tym nie wiadomo

  Czy Jenna i Nate znają się ? TAK

  Jenna przyszla do em i powiedziala ze musi z nią porozmawiac o jej przyjacielu/ przyjaciolce. Ale wszyscy wiedzą, ze Emily i Paige są razem wiec tak by tego raczej nie ujęła. Zresztą to logiczne ze chodzilo o Nate’a. Ten wzrok Jenny kiedy powiedzial ze wie ze go widziala

 7. No właśnie, Paige zachowała się dziwnie (nie pierwszy raz) – spojrzenie + odrzucenie połaczenie od Spencer na telefonie Emily. Poza tym pamiętacie moment, kiedy Emily rozmawiała Spencer w szkole przed treningiem Em? Była taka kamera, jakby ktoś ich podsłuchiwał zza drzwi, uważam, że była to Paige, bo potem powiedziała do Em coś w stylu, żeby nie mówiły o mnie, tylko do mnie..

Dodaj komentarz