Jenna wie więcej niż Wam się wydaje – wywiad z Tammin Sursok

Jenna Marshall od zawsze była jedną z najbardziej fascynujących i zagadkowych postaci w Pretty Little Liars, więc byliśmy podekscytowani szansą rozmowy z Tammin Sursok o tym, co przyniesie Jennie zimowy sezon.

Wetpaint Entertainment: Więc Jenna i Noel, co między nimi?
Tammin Sursok: Cóż, jesteśmy razem, i myślę, że definitywnie chcemy stworzyć pare problemów w Rosewood. Wiecie co? Kocham bycie czarnym charakterem, i wydaje mi się to tak ekscytujące, i tak fajnie mieć jakby te ciekawe, niebezpieczne rzeczy dziejące się z tymi postaciami. I kocham Brant’a jako osobę. Obecnie chodzę do szkoły fotograficznej, i używałam Brant’a jako mojego modela do wszystkiego. Więc naprawdę jestem z nim blisko, i naprawdę dobrze mi się z nim pracuje i uwielbiam go.

Myślisz, że Jenna jako A to byłoby zbyt proste wyjście?
Tak. Myślę, że jeśli Jenna miałaby umrzeć, lub być A, to byłoby to bardziej skomplikowane. Ale nie mówię, że nie może być w jakiś sposób powiązana.

Co w planach dla Jenny tej wiosny?
Cóż, myślę że to, że Jenna teraz widzi jest dla niej zdecydowanie wielką rzeczą. I wydaje mi się, że przez reszte sezonu, będziemy się zastanawiać jak to się rozegra, i czy stanie się ona jeszcze bardziej złą osobą, czy będzie chciała stać się lepsza? Ja nie wiem.

A jej brat…?
Nie jest lepszą osobą.

Dokładnie. Czy dowiemy się więcej o ich dwoje?
Taak. Z pewnością. Myślę, że wszystko zmienia kurs w tym sezonie. Więc, tak, jest wiele historii między nimi, ale wydaje mi się, że każdego sezonu dowiadujemy się więcej o ludziach.

Myślisz, że oni zawsze wiedzieli o sobie wszystko?
Tak myślę. Nie wiem, czy widzowie o tym wiedzą, ale wydaje mi się że Jenna wie więcej niż myślą.

Więc ona nie ma serca ze złota?
Wydaje mi się, że czasami kiedy ludzie grają czarne charaktery, jest naprawdę łatwo ich skreślić i powiedzieć, że są źli. Ale myślę, że Jenna ma wrażliwą stronę i, jako istota ludzka, jest naprawdę zagubiona. I raczej zobaczycie część tego w następnych odcinkach.

Dodaj komentarz