Julian Morris mówi o Spencer i Wrenie

Czy fani Wrencer ujrzą troche miłosci między ich ulubioną parą PLL?
Wetpaint Entertainent złapał Juliana Morrisa (Wren), aby porozmawiać o Wrencer i jak Wren może wpłynąć na całą „A” tajemnicę.

Wetpaint Entertainment: Porozmawiajmy o Pretty Little Liars! Wren wraca!
Julian: Wren wraca, tak się cieszę!

Zobaczymy jakieś sceny między tobą a Spencer?
Oczywiście, no daj spokój, oczywiścieee!

Jakieś szczegóły?
Oczywiście wszystko jest ściśle tajne, ale nowy sezon jest fantastyczny. Jest zdecydowanie mroczniejszy od tego co wcześniej publiczność mogła zobaczyć, co jest świetne, ponieważ ciągle możemy podtrzymywać ich  ciekawość. Jeśli chodzi o Wrena, słuchaj, myślę że wiesz, że od początku jego serce należało do Spencer. To mówi, że możliwie nie otworzy się dla nikogo innego.

Czy Wren dowie się o „A” bałaganie w tym sezonie?
Wiesz co myślę, Wren jest romantyczny i sądzę – mówiąc jako ja, Julian – że Wren zasługuje na to by być w dobrym związku z kobietą, która adoruje go i kocha. Osobiście, jestem w TEAM WRENCER!

Więc czy Wren dowie się o „A” bałaganie w tym sezonie? No,daj jakąś wskazówkę!
Bardzo, bardzo możliwe. Bardzo możliwee.

Niektórzy fani myślą, że Wren jest na szczycie podejrzanych do bycia w „A” team’ie, co o tym sądzisz?
Myślę, że wszyscy są potencjalnymi podejrzanymi.

Chcesz coś dodać do tego?
To jak w każdym innym serialu. Łatwo jest kłamać, tym razem jednak dosłownie nie mogę o tym mówić… ale to dobrze, ponieważ myślę, że to powoduje więcej frajdy z oglądania. Nie wiesz co się stanie, z resztą, oni trzymają nas w ciemności aż do ostatniej chwili. Aktorzy są ostatnimi, którzy dostają scenariusz, więc to zawsze jest świetną niespodzianką. To fajne, bo kiedy już dostaniemy scenariusz zawsze jest coś w stylu „Aaaaaah, to się właśnie stanie!” I chociaż nie jestem w każdym odcinku, śledzę serial na bieżąco, więc zawsze ciekawie jest dostać scenariusz i właśnie tak zareagować po przeczytaniu go. 

Więc jako aktor wciąż jesteś zaskoczony wątkami?
O tak na pewno!

Co sądzisz o reakcji fanów na finał sezonu drugiego?
Bardzo mi się podobała! Świetna była tak burzliwa reakcja na to, oczywiście wiele różnych opinii, ale byłem zaskoczony kiedy to widziałem. Myślę, że to świetne. Słuchając tego fantastycznie mieć to uczucie, że jestem częścią czegoś, co ludzie oglądają i czym się interesują. Kocham to.

Czy szczególnie wspominasz jakiś moment zza kulis planu, albo masz swój ulubiony odcinek?
Tak oczywiście kręcenie Pilota, które odbyło się w Vancouver. Kręcimy serial w LA, ale Pilota tam. I oczywiście to były początki, więc wszyscy mieliśmy szansę się poznać. Znałem Lucy Hale już wcześniej z planu serialu Privileged, w zasadzie oto ciekawostka, spotkałem Lucy po raz pierwszy w tym miejscu! (zapewne chodzi o miejsce, w którym przeprowadzany był wywiad).

Naprawdę? Co za zbieg okoliczności!
Kręciliśmy odcinek Privileged właśnie w tym miejscu. Więc tu ją poznałem. To było świetne, więc oczywiście to właśnie się wyróżnia. Co jeszcze? Oczywiście wszystkie moje „miłosne” sceny z Troian, są niesamowite. Myślę, że jesteśmy podobni, fajnie.

Na jakiej drodze chciałbyś zobaczyć swoja postać?
To zabawne, ponieważ Wren jest jedną z moich ulubionych postaci, w jaką kiedykolwiek się wcielalem więc czuje się naprawdę odpowiedzialny za niego. Jak widzę go, to myślę, że cierpi, sądze, że ma niezwykle mocne uczucia i że jest zakochany w Spencer. Ale oczywiście szanuje jej sytuację, więc myślę, że gdybym przyjaźnił się z Wrenem, chciałbym widzieć go szczęsliwego. Uważam, że jest romantycznym marzycielem, ale wiecie, ma swoje życie zawodowe, jest lekarzem, i dobrym facetem. Chciałbym zobaczyć go właśnie szczęśliwego z kimś, kto na niego zasługuje! Czy to Spencer czy ktoś inny, kto wie!

 

Zobaczymy jak potoczą się sprawy Wrencer.. 😉

A może wolicie Spoby?

Piszcie w czyim team’ie jesteście w komentarzach! 

26 myśli na “Julian Morris mówi o Spencer i Wrenie”

Dodaj komentarz