Julian Morris zapowiada 'Wielki odcinek’

W ostatnim odcinku Spencer spędziła trochę czasu sam na sam z naszym brytyjskim przystojniaczkiem, Wren’em, granym przez Julian’a Morris’a, który na złość fanom opublikował tweet’a. Możemy się spodziewć więcej po 3×20. Co to może oznaczać dla team’u Wrencer?

“Big episode coming next week… #PLL” 

(Co znaczy mniej więcej „Odcinek z następnego tygodnia będzie 'wielki’ (+ hashtag PLL)…”

Powyżej zamieściłam tweet’a Julian’a z 14 lutego. Naprawdę, Julian? Naprawdę? To wszystko, co możesz nam powiedzieć?

Cóż, wpis naszego przystojniaka dostarcza nam kilka wskazówek. Przede wszystkim, daje nam do zrozumienia, że w następnym odcinku zobaczymy Wren’a. Niedawno ubolewaliśmy nad brakiem osób, przed którymi Spencer się otwiera, więc dobrze, że sesje z doktorem Wren’em będą kontynuowane. Nawet jeśli oszukuje go, co do całej sprawy z Moną – dalej mamy nadzieję na jakieś ciekawe interakcje między nimi.

Teraz, kiedy Spoby się rozpadło, miesce w sercu Spencer zostało zwolnione na kogoś nowego (lub starego, w tym przypadku). Od pierwszego sezonu między S. i W. coś się działo, ale nigdy nie odbywało się to w odpowiednim czasie. Wiemy z promo 3×20, że A zamierza usunąć jednego z przyjaciół Spencer, jeśli powie mu/jej o Toby’m. S. potrzebuje kogoś, kto już istnieje w jej życiu, aby pomógł jej odzyskać własne (życie). Jeśli nie może powiedzieć żadnej z kłamczuch, może zaufać Wren’owi.

W jednym z wywiadów dla Hollywood Reporter, Troian (Spencer) mówiła o więzi jej bohaterki z postacią, w którą wciela się Julian (Wren):

“Rozumieją się nawzajem i oboje się o siebie troszczą. To będzie kontynuowane w najbliższym czasie. Dowiecie się dużo więcej o Wrenie, niż wiecie w tej chwili.” 

Zawsze mieliśmy ograniczone zaufanie co do przystojnego lekarza, ale trzeba przyznać, że Spencer zawsze mogła dla niego liczyć. Może teraz Wren pomoże S. wyjść na prostą? Musimy obejrzeć 3×20, żeby się przekonać!

(News przetłumaczony z wetpaint)

11 myśli na “Julian Morris zapowiada 'Wielki odcinek’”

  1. Nie lubię Wrencer … a poza tym nie ufam doktorkowi… a poza tym cytat: „Teraz, kiedy Spoby się rozpadło, miesce w sercu Spencer zostało zwolnione na kogoś nowego”… na prawdę można po paru dniach wywalić miłość swojego życia z serca??? no chyba nie – wetpaintowi autorzy newsów chyba nigdy nie byli zakochani…

  2. Ja mu nie ufam, samo to że jest przystojny,ma genialny akcent, ma przeszłość ze spenc i jest doktorem- to są wystarczające powody żeby mu nie ufać bo w tym mieście rzadko kiedy przystojna osoba jest dobra 😉
    I do fanów WRENCER w ostatnim odc. będzie POCAŁUNEK SPOBY!!! Nie ma żadnych szans na wrencer !!

Dodaj komentarz