Kanadyjskie promo A Dangerous GAme 3×24!

Przed nami kolejne promo, tym razem kanadyjskie, które jest zazwyczaj najlepsze, oglądajcie:

 

42 myśli na “Kanadyjskie promo A Dangerous GAme 3×24!”

 1. ja tam nie chce nic pisac złego, ale jak każdy mógł pisać teorie czy dawać jakieś ciekawostki w postaci zdjęć itp to ta strona była o wiele wiele ciekawsza. Aż z przyjemnością się to wszystko czytało, a ze były błędy no to co z tego. Ale przynajmniej było po co wchodzić na tę stronę. A teraz tylko promo sneak peaki i czasem coś innego. Ale to rzadko. Nudy.. Strasznie nudy. Tęsknie za czasami, gdy można było poczytać o tych teoriach i innych rzeczach. Było ciekawie, a teraz zrobiło się tu totalnie nudno.

 2. 1. W promo w pewnym momencie są dwa Red Coat
  2. Hanna pokazuje Malcolmowi zdjęcie Ali i Spencer i pewnie on wskaże Spenc i tak dziewczyny się dowiedzą, że Spens dołączyła do A-team
  3. Aria zrywa z Ezrą – tak to wygląda
  4. Jenna wraca – czy tylko mnie sie wydaje, że to dosyć podejrzane skoro mamy dowiedzieć się kto Red Coat?
  5. Po raz kolejny zobaczymy flashback Ali zakopanej żywcem – ręka wystaje z ziemi
  6. No i oczywiście scena Spens z Red Coat – coś czuje, że tylko SPens się dowie a my będziemy musieli czekać aż do czerwca.
  7. Red Coat jest dosyć wysoka i masywna, nie jakaś drobniutka dziewczyna
  8. Czyżby dziewczny znowu odkryły jakieś ciało skoro mają takie przerażóne miny

  Trochę tego się dzieje. I jeśli dobrze zrozumiałam to ostatni odcinek ma trwać 2 godziny. 🙂

 3. Zgadzam się z wami dziewczyny – Martyna i Krystiano, bardzo ciekawie było czytać na temat teorii, nawet tych absurdalnych….. nie chce tu hajtować adminów, ale popełnili wielki błąd wycofując teorie, gdyż na stronce faktycznie zrobiło się nudno……

 4. ja też się zgadzam co do teorii i od początku mi się to nie podobało. nawet jeśli były mało prawdopodobne to i tak było lepiej niż teraz. ciekawiej.. przyjemnie się czytało i wyrażało swoje opinie. nawet niektóre teorie były trafne i się sprawdzały. a teraz to nudy..

 5. Ech ja nie rozumiem, czemu to wycofano. Tyle fajnych rzeczy było tu pokazywanych, dzięki którym dowiadywałam się rzeczy, których albo zapomniałam albo przegapiła. A teraz tylko promo i sneak peaki. NUDA!

 6. Pingback: A dAngerous gAme- dyskusja ::: Pretty Little Liars :: Online :: Sezon 3 :: Aria - Hanna - Emily - Spencer

 7. 1. http://imageshack.us/photo/my-images/16/16494340.jpg – czy na tym zdjęciu z dziewczynami jest Mona?

  2. http://img401.imageshack.us/img401/3940/94055243.jpg – Widzimy tu dwa red coats w tym jedna ciemnowłosa, ale! z trójzębem! Nie jest to lustrzane odbicie bo jak twarz może odbić się na tył kaptura :> moim skromnym zdaniem może to być jakiś bal przebierańców, coś w tym stylu, nie wiem jakiś pokaz coś takiego i którąś z dziewczyn w czerwonych płaszczach będzie własnie nasz red coat, bo inaczej po co latałaby po ulicy z plastikowym trójzębem? :>

  3. http://img818.imageshack.us/img818/7672/28431945.jpg – na zdjęciu jest Spencer, nie ma tam żadnej Elli, spoko, włosy pasują, ale rysy twarzy są zupełnie inne!

Dodaj komentarz