Kiedy dowiemy się czegoś o „tej nocy”?

Kiedy dowiemy się czegoś o “tej nocy”?

 

Pretty Little Liars jest pełne tajemnic, a klucz do nich ma jedna kobieta. Twórca serialu Marlene King jest mózgiem tego serialu i trzyma karty blisko siebie, ale ujawnia pewne informacje.

 

W ostatnim wywiadzie dla The Insider, Marlene zdradziła kilka detali na temat tego, kiedy dowiemy się co wydarzyło się „tej nocy” i o co chodzi z nowym A.


Marlene wahała się nad wyjawieniem informacji na temat pracy A-teamu (jeśli on istnieje), ale przyznała, że: “pod koniec 3 sezonu, zdarzy się coś związanego z historią A, co usatysfakcjonuje fanów “.

 

Obiecała również, że “większość z tego, co wydarzyło się “tej nocy” zostanie odkryte w końcówce letniego sezonu”, ale będzie kilka detali, które nie będą wyjaśnione przed sezonem zimowym. (Jednakże, jak już wspominaliśmy, w letnim finale dowiemy się kto zabił Maye).

W międzyczasie, według Marlene, powrócimy do tajemnic z poprzednich sezonów. „Wszystko ze sobą współgra”, ona wyjaśniła i dodała: „wrócimy do The First Secret, który był odcinkiem Halloweenowym rok temu”.

 

 

tłumaczenie: notalonee

źródło: wetpaint.com

2 myśli na “Kiedy dowiemy się czegoś o „tej nocy”?”

Dodaj komentarz