Kiedy Kłamczuchy poznają prawdę

Jeszcze emocje nam nie opadły po wyjawieniu, że Toby jest A a już wiemy kiedy przyjdzie nam patrzeć jak Spencer cierpi, dowiadując się, że jej ukochany dołączył do prześladowców. Marlene King napisała na twitterze, kiedy Kłamczuchy się o tym dowiedzą.

 

W odcinku 316 kłamczuchy dowiedzą się, że Toby jest częścią A-teamu. I to wydarzenie jest wielkie.”

Poczekamy sobie na to do stycznia, ale to może nawet dobrze? Chociaż nie. Będziemy się skręcać patrząc jak Toby kłamie w żywe oczy. A może on ma swoje powody i wcale nie jest zły? Nie wydaje się wam, że Spencer w tym sezonie ma względny spokój od A?

Autor: Chi i Ezria

14 myśli na “Kiedy Kłamczuchy poznają prawdę”

  1. Dopiero w styczniu? Ja będę się skręcać patrząc jak Toby okłamuje Spencer… a co najgorsze ona mu wierzy!!! Jeśli Toby jest w A teamie to moja teoria uległa zmianie. Teraz moją teorią jest to, że Aria jest A xD

  2. Ta, spokój , nie wydaje mi się,żeby był to spokój 😛 Właśnie straciła swoje dziewictwo z Tobym, który jest w A – Teamie nie wydaje mi się,żeby to była oznaka spokoju, tak ja chciał zranić, wyobraźcie sobie jak ona się teraz będzie czuła jak dowie się,ze jej ukochany jest w a-teamie, współczuje dziewczynie.

  3. Nie rozumiem tylko czemu Mona a w szczegolnosci juz Toby tak długo mieliby mścic się na dziewczynach.Przecież Spencer oraz pozostałe bohaterki juz dawno odpokutowały to,ze nie ingerowały w niesprawiedliwą karę Tobiego.
    Zresztą pomiędzy nimi (Spenc&Toby)na prawdę widać uczucie,chociażby scena jak dziewczyny po rozkopaniu grobu Ali trafiają na komisariat i Toby przyjezdza,probuje się przedrzec przez policjantów,krzycząc że kocha Spencer.Nie moglby tego udawać az tak,nie byłoby sensu mścic się az tak,przecież one juz dostały za swoje i to z nadwyżką,tyle strachu i niebezpieczeństw..
    Nie wierze w to,ze to koniec Spencer i Tobiego,przeciez on sam doświadczał działania „A”

Dodaj komentarz