Kilka pytań, po ostatnim odcinku!

Co wie Bethany? Nadal nie wiem, jak Bethany skończyła martwa w ogródku DiLaurentis’ów, ale wygląda na to, że ma to coś wspólnego z mamą Toby’ego. Co takiego wiedziała Bethany, że umarła? I jak Pani Di jest z tym połączona?

Czy Eddie Lamb nie żyje?Spędziliśmy cały odcinek, czekając, aż ktoś zamorduje Eddie’go. Czy nieudane spotkanie naszego pielęgniarza z Ezrą oznacza, że jest on martwy czy tylko się spóźnił? Szczerze to jesteśmy zaskoczeni że Eddie żył/żyje tak długo, znając wszystkie te sekrety.

Co takiego z miłości zrobiła Melissa? W ostatnim odcinku, Melissa powiedziała Spencer że morderstwa i kłamstwa w Rosewood zdarzają się z powodu „miłości”. Wygląda na to, że Melissa wie o tym z własnego doświadczenia – albo przynajmniej wie, dlaczego ludzie kończą martwi. Co Melissa zrobiła z miłości? Ukrywa coś w związku z morderstwem dla kogoś kogo kocha? Zabiła kogoś sama?

Czy Sydney jest „A”? Pijana Hanna zdradziąl Sydney, że Kłamczuchy są połączone z Shaną, Nowym Jorkiem, a „A”A prawie natychmiast użyło tego przeciw Hannie w SMS-ie do innych Kłamczuch. Jak „A” dowiedziało się o tym tak szybko? Czy Sydney jest „A”? Pracyje dla „A”?

Po czyjej stronie jest Noel Kahn? Inny odcinek, inna postawa Noel’a. Czemu ten koleś tak się zachowuje? I po czyjej jest stronie? Ali chyba mu ufa, ale ma on pewną przeszłość (jako dowód mamy zeszyt który trzymała Mona w ostatnim odcinku) która łączy go z Moną.

Fitzgerald’owie są zaangażowani w grę „A”? Inną rodziną, która jest wspomniana w serialu to rodzina Ezry – Fitzgerald. Czy jest to po prostu sposób, aby nadać Ezrze ciekawej przeszłości, czy jego rodzice mają coś wspólnego z „A”? Oni mają pieniądze na to, aby gra „A” była możliwa. Może są połączeni jakoś z Radley? Może sprawdzamy nie tę rodzine?

Alison ma bliźniaczkę? Cholerne bliźniacze hasła! Ostatni odcinek był pełen wizualnych i werbalnych wskazówek na to, że Alison ma bliźniaczkę – albo jest ktoś, kto wygląda jak ona. Czy osobą, którą Spencer złapała na kamerze była Alison, a może jej bliźniaczka?

Co planuje „A” na zaręczynach Elli? Koniec ostatniego odcinka, pokazywała nam „A”, ostrożnie otwierające pocztę Fields’ów – tak właściwie to zaproszenie na zaręczyny Elli Montgomery. Co planuje „A”? Czy zamierza sabotować związek Elli?

Czy cokolwiek co powiedziała Ali jest prawdą? Ali powiedziała wiele kłamstw na kolacji u Pam, na przykład to jak bardzo obwiniała się za swoje porwanie. Hannę coraz bardziej wkurzają kłamstwa Ali, ale my jesteśmy nieco zdezorientowani tym co przydarzyło się Ali, kiedy zniknęła i nie wiemy co jest prawdą, a co nie. Czy jest możliwe, że Ali naprawdę była porwana przez jakiś czas kiedy jej nie było? Czy jej uczucie wstydu jest prawdziwe? Możliwe.

1 myśl na “Kilka pytań, po ostatnim odcinku!”

Dodaj komentarz