Kim jest A? Najciekawsze teorie!

‘’Pretty Little Liars’’ jest  serialem pełnym niejasności i zagadek, które inspirują fanów do tworzenia własnych, czasami nieco szalonych teorii. Jako że wiemy, że je lubicie i że dawno nie prezentowaliśmy tu żadnej z nich, postanowiliśmy dzisiaj wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i przedstawić Wam 5 najciekawszych (według ClevverTV) teorii dotyczących tożsamości A. Jesteście gotowi?

#5

Jenna Marshall

W jednym z odcinków PLL widzieliśmy ‘’ołtarzyk’’ złożony ze zdjęć Alison, którym ktoś powydłubywał oczy. ClevverTV zwraca uwagę na to, że A ma szaloną obsesję dotyczącą narządu wzroku, co może wskazywać na Jennę gdyż dobrze wiemy jak wygląda sytuacja z jej wzrokiem. Poza tym obok wspomnianego ołtarzyka stworzonego ze zdjęć widzimy blond perukę.

tumblr_inline_migc0xZww41qz4rgp

Oczywiście od pewnego czasu wiemy już, że Red Coat to Alison i CeCe, jednak jaką mamy pewność, że każda scena w której widzieliśmy osobę w czerwonym płaszczu to w stu procentach albo Ali albo jej przyjaciółka? Wystarczy spojrzeć na to:

A-wears-an-emily-face-mask-and-red-coat-1-

I zadać sobie dwa pytania: po co dziewczyny miałyby to robić Emily (zakładając że są dobre) i dlaczego powyższy ‘’Red Coat’’ ma ciemne włosy? Poza tym przypomnijcie sobie jedną z Halloweenowych imprez na którą Jenna przebrała się za Lady Gagę. Przypadek?

pretty_little_liars_jenna_gaga_by_lilthraven-d4dy2tf

Należy dodać, że Shana chciała zabić Alison ze względu na Jennę. Co prawda powiedziała że przyrodnia siostra Tobiego nic nie wiedziała o jej zamiarach, jednak czy możemy jej zaufać?

#4

Melissa Hastings

Chyba każdy fan ‘’Pretty Little Liars’’ w którymś momencie podejrzewał ją o bycie częścią A- Teamu. Nie ulega wątpliwości fakt, że ona coś wie. Sami widzieliście jak w finale sezonu szeptała coś do ucha zszokowanego ojca. Ponadto według Mony Melissa była jedną z Queen Of Hearts próbujących wypchnąć uwięzioną w skrzyni Arię z pociągu w odcinku Halloweenowym trzeciego sezonu. W dodatku przypomnijcie sobie katalogową nazwę jej zaręczynowego pierścionka.

tumblr_mhb08dKF461s2nyv4o1_r1_250

Melissa była związana z NAT a także jest (lub była) w jakiś sposób powiązana z A- Teamem. Według niektórych fanów serialu to ona zablokowała drzwi domku w lesie podczas pożaru (pozostawiając w nim uwięzione Kłamczuchy i Monę). W dodatku ma silny motyw- jak wiemy jej narzeczony Ian romansował z Alison.

# 3

Jason DiLaurentis

Jasonowi zdarza się znikać na długi czas (podczas gdy A ma dużo czasu na planowanie i wcielanie w życie swoich gierek). Poza tym kogo innego miałaby chronić pani DiLaurentis zakopując w ziemi ciało córki zamiast zadzwonić na policję? Warto dodać że Jason był członkiem klubu NAT, jest bardzo tajemniczy i co najważniejsze- nie pamięta nic z nocy zniknięcia siostry.

# 2

Wren Kingston

Niezbyt wiele wiemy o tym przystojnym lekarzu. Interesował się Spencer, Hanną… więc może też i Ali? W pierwszym odcinku ‘’Pretty Little Liars’’ widzimy go przemierzającego kuchnię w plażowych spodenkach- czyżby to było nawiązanie do Board Shorts (zakładając że BS i Beach Hottie to dwie różne osoby)?

wren-board-shorts

Pamiętacie smsa od A o treści: ‘’Mona bawi się lalkami, ja bawię się częściami ciała’’? Któż inny mógłby się bawić częściami ciała jeśli nie lekarz? Plus jako doktor Wren ma dostęp do akt, raportów, tabletek itp., dodatkowo podejrzane jest to, że zaczął pracować  jako wolontariusz w Radley akurat wtedy gdy trafiła tam Mona. Chyba nie muszę Wam przypominać o rysunku jaki namalował?

wre

Do tego dochodzi napis na ścianie gabinetu dr. Sullivan ‘’Nosey Bitches Die’’, którego brytyjski wydźwięk zdaje się być potwierdzeniem teorii, że to sympatyczny doktor jest A. Nie zapominajmy jednak, że napis pojawił się w drugim sezonie, kiedy gra nadal należała do Mony (więc prawdopodobnie był on jedynie zagrywką scenarzystów, chcących naprowadzić nas na zły trop).

# 1

Aria Montgomery

W ostatnim odcinku drugiego sezonu nie tylko Melissa założyła sukienkę nawiązującą do do ”Czarnego Łabędzia”. Zrobiła to również Aria! Poza tym odcinek nosi nazwę ‘’UnmAsked’’ i właśnie w tym epizodzie Mona ostaje ujawniona jako A. Jednak fani teorii spiskowych twierdzą, że tytuł odnosi się do Arii.

tumblr_m7cntgohcb1rtr8sn

Poza tym mimo że Aria była związana ze swoim nauczycielem i miała małe przygody z Jasonem i bratem Ezry, A nigdy nie zrobiło jej z tego powodu problemów. W dodatku kiedy A ubiera maskę Emily na filmiku który przesyła policji, ma ciemne włosy a jedno oko (to, które nie jest częścią maski a okiem prześladowcy Kłamczuch) jest kolorystycznie podobne do oka Arii!

under-the-gun-mask

Co o tym wszystkim sądzicie? Myślicie że któraś z tych osób naprawdę jest A?

 

Źródło: Ranking wg. ŹRÓDŁO uzupełniony o własne przemyślenia i niektóre fakty.

Dodaj komentarz