Kim jest A (wrażenia po obejrzeniu nowego promo)… a może to Maya?


Co myślicie o tym, że A to Maya? 

Ciekawe jest to, że ostatni odcinek miał tytuł ,,Touched by an A-ngel”, a na jednym portalu znalazłam, że jest to również tytuł poematu, napisanego przez Mayę Angelou. Czyżby jakaś sugestia?
Do tego Maya wraca w następnym odcinku, widać ją, jak Emily rozmawia przez telefon z terapeutką. Kiedy Dr. Sullivan mówi te tak ważne słowa ,,I know who A is”, wydaje mi się, jakby Maya nagle podnosiła głowę, tak ze zdziwieniem… Ale z drugiej strony, czy mogła to słyszeć ?
Ostatnio też A bardziej uwzięło się na Emily, możliwe, że to dlatego, że Maya jako A, jest zazdrosna o to, że Em spotyka się z Samarą.
No i Maya, mieszkając w domu Alison, mogła znaleźć jej stary dziennik i trochę poczytać…
Znalazłam też komentarz na youtube, że w tym formularzu, który w promo przegląda terapeutka, imię pacjenta (A może nazwisko?) zaczyna się na M. Więc jeszcze jest Mike, Mona, Marin Hanna, Montgomery Aria i Marshall Jenna…
Hmm, może więcej dowiemy się w nowym odcinku, choć na pewno nie będzie to finał.
A Wy macie jakieś pomysły teraz, po obejrzeniu promo?
Dodam, że z fragmentu formularza możemy wywnioskować, iż to ktoś z silnymi skłonnościami do planowania zemsty… No tak, ale to dość logiczne. Jeszcze ktoś napisał, że jest tam puste pole przy ,,zawodzie”. Czy to oznacza, że A to ktoś, kto nie jest jeszcze dorosły lub ktoś bezrobotny? Tutaj jest ten komentarz:
,,at 0:12 in red ink: „feelings of revenge, anger management” cant see the physician’s name, patient’s name, or therapist name…..and there’s a blank line which might say „occupation” which might mean the patient is a kid or has no job!”
I drugi fragment komentarza:
,,at 0:11 „having been there when alison was in danger” and below that is „dedicated to swi———er parents, and to” the finger is in the way of the words
Reszta jest zasłonięta… Swim to może być swimming albo swimm team. Czyżby jakieś powiązanie z Emily?… Hmm, jak ma na nazwisko Samara?

Tutaj możecie obejrzeć to promo.  

29 myśli na “Kim jest A (wrażenia po obejrzeniu nowego promo)… a może to Maya?”

 1. co powiecie, że A będzie Molina Jacki? Po pierwsze to związek Ari z Ezrą nie został przez A ujawniony. Po drugie A ujawniło romans ojca Arii i wkopało Arie. Jackie jest zazdrosna, ale nie chce krzywdzić Ezry, no i A wiedziało gdzie jest klucz, bo Ezra może zawsze tam chował klucze zapasowe. No i mogła chodzić do terapeutki. A po zatym Ella jej nie zna a na balu dała jej płaszcz jakby nigdy nic, jakby to nie był nikt znajomy. Co sądzicie?

 2. Po promo wiadomo już jest, że dr. Sullivan nie pożyje zbyt długo. Pamiętacie, jak Hannah myślała, że zna tożsamość A? Była w błędzie, ale o mało nie przypłaciła tego życiem. Jeśli Pani psycholog ma choć mały trop do tego, kto jest A, a nawet wie, kim on/ona jest… w 12 odcinku jej nie zobaczymy… chyba, że jej zdjęcia na trumnie 🙂

 3. Po promo wiadomo już jest, że dr. Sullivan nie pożyje zbyt długo. Pamiętacie, jak Hannah myślała, że zna tożsamość A? Była w błędzie, ale o mało nie przypłaciła tego życiem. Jeśli Pani psycholog ma choć mały trop do tego, kto jest A, a nawet wie, kim on/ona jest… w 12 odcinku jej nie zobaczymy… chyba, że jej zdjęcia na trumnie 🙂

  Warto też dodać, iż w 12 odcinku dziewczyny będą przesłuchiwane na policji (http://prettylittle-liars.com/gallery/displayimage.php?album=152&pid=48984#top_display_media)… zakładam, że jako ostatnie klientki Pani doktor będą podejrzane o zabójstwo, stąd też te przesłuchania…

  Ma sens, nie?

 4. Sądzę też, że to nie Maya… Ta jej reakcja, gdy dr. S. mówi, że wie, kim jest A, to przypadek, lub reakcja na dość głośne „WHAT?!” Em… przecież nie mogła usłyszeć, co ktoś mówi komuś innemu przez telefon… tym bardziej, że Em stała od niej z kilka metrów…

 5. Aątpie żeby tak było bo jacki ma powiązania tylko z Ari a co łączyło by ją z Em, Spencer i Hanną ? ja dalej obstawiam, że to Mona bądź. Tak samo A nie musi być wcale mordercą Alison. Może być tak że Ali zabiła np. Jenna i Garet ,a -A to zupełnie ktoś inny. No ale to tylko moje przypuszczenia. Na youtube jest już inne promo na którym wiadomo ,że dr. Sulivan zostanie usunięta wię w przyszłym odcinku tajemnica chyba jeszcze nie zostanie rozwiązana.

 6. Wątpie żeby tak było bo jacki ma powiązania tylko z Ari a co łączyło by ją z Em, Spencer i Hanną ? ja dalej obstawiam, że to Mona bądź. Tak samo A nie musi być wcale mordercą Alison. Może być tak że Ali zabiła np. Jenna i Garet ,a -A to zupełnie ktoś inny. No ale to tylko moje przypuszczenia. Na youtube jest już inne promo na którym wiadomo ,że dr. Sulivan zostanie usunięta wię w przyszłym odcinku tajemnica chyba jeszcze nie zostanie rozwiązana.

 7. Wątpię żeby to była Jackie bo jest tylko związana z Ari i Ezrą, ale co miała by do Em, Hanny czy Spencer po drugie – A pisze do dziewczyn od 1 odc 1 sezonu, a Ari dopiero w 2 chyba odcinku zaczęła się spotykać oficjalnie z Ezrą. Moim zdaniem to Mona, ale to również tylko przypuszczenia. Uważam też, że Ali zabił ktoś inny tu podejrzewam ojca Spencer lub samom Melise. Ojciec Spencer mógł spalić kij bo być może ten trop zaprowadził by policje do Melisy. Melisa także mogła zauważyć że Ali spotyka się z Ianem za jej plecami i zazdrości ją uderzyła. Pobiegła do swojego ojca w panice on jako tata, który zawsze wszystko załatwia pochował Ali ( nie wiedząc ,że jeszcze żyje) by chronić Melise. No tak ale to może być tylko moja wyobraźnia 🙂

 8. Ja myślę tak, że A to Jenna. dlaczego? bo A im pomaga (filmiki). Ona też była na tych filmach, ale to nic. N.A.T. podglądało wszystkie dziewczyny łącznie z Jenną. A zabijają właśnie oni. To, że z nimi trzyma to nic, ma dostep do wiadomosci co odkrywają dzieki Garretowi. A to że je szantażuje to myśle dlatego że chce im odpłacić za to że nie widzi.

 9. Ja myślę tak, że A to Jenna. dlaczego? bo A im pomaga (filmiki). Ona też była na tych filmach, ale to nic. N.A.T. podglądało wszystkie dziewczyny łącznie z Jenną. A zabijają właśnie oni. To, że z nimi trzyma to nic, ma dostep do wiadomosci co odkrywają. A to że je szantażuje to myśle dlatego że chce im odpłacić za to że nie widzi.

 10. Podobno Melissa była wplątana w zabójstwo Ali. „A” to Mona. To ona wysyłała sms-y do dziewczyn. W książce ginie, wtedy wiadomości przestają nadchodzić. Jednak to nie ona zabiła Alison. Alison miała bliźniaczkę – Courtney, która była w szpitalu psychiatrycznym. Kiedy odwiedziła Ali, została u niej na jakiś czas, a kiedy miała wracać do szpitala, wmówiła rodzicom, że to ona jest prawdziwą Ali. Tym sposobem Ali jako Courtney została odesłana do szpitala, a Courtney jako Ali została w Rosewood. Prawdziwa Ali wróciła żeby się zemścić. To ona zabiła Courtney, która udawała Ali. Prawdziwa Ali nadal żyje. A Ian zginie, zostanie zrzucony z mostu. Jenna również zginie. Na końcu.

   1. Tak było w książce, ale myślę, że to jednak nie to. Przypomnijcie sobie ten odcinek, gdzie była impreza (ta, kiedy mama Arii wydawała kurtki w szatni). Wtedy „A” podszedł/podeszła po swoje rzeczy, mama Arii wydała jemu/jej płaszcz i rękawiczki, i dodała coś w stylu „Mam nadzieję, ze dobrze się bawiłeś/aś”. Alison nie wyszłaby przecież niezauważona. Nie na codzień spotyka się trupa zmarłej dziewczyny. To musiał być ktoś inny. Chyba, że prawdziwa Ali przebywa w domu Jasona. Przypomnijcie sobie, z jaką determinacją Jason chroni domu. A już kilkakrotnie było widać cień poruszający się w jego oknie. Jednak z drugiej strony.. „A” wydaje się nienawidzić Allison.. to całe zamieszanie na pokazie mody itd..

Dodaj komentarz