Kim jest dziewczyna w czerwonym płaszczu?

Po ostatnim odcinku odcinku nasza ciekawość sięga zenitu! Kim jest ta tajemnicza postać w czerwonym płaszczu?

Widzimy długie, blond włosy. Nawet sama Hanna zasugerowała, że może być to Alison … jednak nadal myśląc, że ona nie żyje przychodzą nam do głowy nowe pomysły: Może to Cece?

Lub siostra bliźniaczka Alison, o której w teoriach jest ostatnio głośno?

Przypominamy, że w tym odcinku ta postać nie pojawiła się po raz pierwszy… : 

Według spoilerów mamy dowiedzieć się kim jest ta postać, więc jak wy myślicie? Kto kryje się za tym czerwonym materiałem?

45 myśli na “Kim jest dziewczyna w czerwonym płaszczu?”

 1. spójrzcie jak ta osoba w czerwonym płaszczu jest u Mony, spójrzcie na jej twarz! Jest przerażona,zszokowana! Widzicie wy to? 😀
  Od razu widać,że osoba która jest w czerwonym płaszczu jest osobą o niecodziennym widoku. nie wiem jak to określić,ale na pewno reakcja Mony jest podejrzana,no spójrzcie na nią!

 2. Wyostrzyłam zdjęcie ,maksymalnie rozjaśnilam i przybliżyłam , i doszłam do wniosku że to na pewno nie cece ani ali,. dziewczyna ma bladą skórę pełne usta,delikatne rysy twarzy,
  Staram się sięgnąć pamięcią jak najdalej ale nic nie mogę sobie przypomnieć nastolatki o takim wyglądzie ,pasuje mi tu aria, ale nie moge być pewna a wy macie jakieś propozycje ?

 3. A pamiętacie, jak dziewczyny znalazły czerwony płaszcz należący do Alison. Ha, czy ktoś o tym pamięta? Wydaje mi się, że to ważne, no bo raczej nie przez przypadek. Tylko nie wiem jak to tłumaczyć.

 4. Na pierwszym obrazku już po przybliżeniu widzimy, że osoba w czerwonym płaszczu ka na sobie maskę. Normalna twarz taka nie jest, ta jest sztuczna. Zaczynam myśleć, że to może być Aria, ale chyba wprowadzają nas w błąd. Po co miałaby to robić ? To jedna z Kłamczuch głównych bohaterek.. Wydaje mi się, że ta osoba która w Pretty Dirty Secret daje jakąś karteczkę Lucasowi, w 2×13 odc. Halloweenowym, kiedy Ali dostaje SMS’a „obserwuję Cię” a za nią stoi ktoś w tym przebraniu z maską ona chyba myśl, że to Noel bo wcześniej się przebrał. Ale mi się wydaje, że to jest Courtney. A dla tych co nie czytali w książce, a zrobią mit z bliźniaczką to jesteście w błędzie 😀 Co do osób Ali-Courtney Courtney-Ali

 5. Piszecie że to może być Alison. Ale do cholery po co Alison miałaby być w A-teamie i nim zarządzać jeśli sama bała się A, A jej groziło no i w końcu zostaje zamordowana. Moim zdaniem to nie ma żadnego sensu żeby to miała być Ali! Już prędzej mama Arii, Melissa, no ktokolwiek… Ale nie wierzę w Alison. A bliźniaczki ma nie być według Marlenki. A te wszystkie poszlaki dotyczące bliźniaczki, typu duch dziewczynki w odcinku Halloween to miał być hołd oddany książce.

 6. Nicky: TAK JAK BYŁO W KSIĄŻCE SPOILER !!!!!! Jeśli jednak wystąpiły by bliźniaczki to to siostra bliźniaczka Ali nazywa się Courtney. Courtney była niezrównoważona psychicznie, ale tak naprawdę to prawdziwą Ali zamknięto w psychiatryku. Dziewczyny przyjaźniły się z Courtney niezrównoważoną psychicznie. Wiadomości wysyłała Mona, Ali kiedy wyszła z zakładu dla psychicznie chorych zbiła Courtney ze złości, że ta ukradła jej życie.

 7. Może powinnysmy zrobic tak, ze na kartce wypiszemy wszystkie damskie postacie z pll oraz argumenty za i przeciw, czy ta osoba jest ta w czerwonym plaszczu.
  Ja nie mam pojecia kto to, ale ciagle wydaje mi sie ze to Meredith…

 8. Moze zrobmy tak:
  1.Wypiszmy wszystkie damskie postaci z pll.
  2.Moze jakies argumenty za i przeciw.
  3.I wtedy moze bedziemy podejrzewac kto jest ta osoba.
  4.Ona mi przypomina Arie lub Melisse lub… Meredith ;0

 9. DesireClevertin

  Te włosy są jakieś dziwne, takie nienaturalne a Cece ma przecież bardzo naturalne fale, a nie takie perukowate loki. Tosz to nie Ali ani żadna bliźniaczka tylko jakiś koleś z peruką i maską, bo ta twarz zbyt łudząco przypomina Alison. Wg mnie to wygląda dosyć tłusto… tak jak ta maska tego chłopaka z jakbłkiem Adama 😀

 10. Nie chce oskarżać Arii, ale patrząc na to pierwsze zdjęcie mam wrażenie, że szczęka, jest dziwnie „wysunięta” do przodu jak Arii. Ale to moja paranoja. Poza tym, w końcu postać i tak ma maskę.

Dodaj komentarz