Kim jest Red Coat? Kto zabił Wildena? Czy Ali żyje? Co się stało z mamą Toby’ego?

Nieuchronnie zbliżamy się do letniego finału PLL. Niestety nadal musimy zadawać sobie te same pytania: Kim jest Red Coat? Kto zabił Wildena? Czy Allison żyje? Co stało się z mamą Toby’ego? Wkrótce się tego dowiemy, ale w międzyczasie zebraliśmy tutaj wszystkie wskazówki.

KIM JEST RED COAT?

Każdy z fanów na pewno oglądając PLL doszukuje się podpowiedzi dotyczących „tajemniczej osoby w czerwonym płaszczu”. Oto najważniejsze wskazówki dotyczące tej postaci.
* Jeśli można ufać Wrenowi i jego talentowi artystycznemu to Red Coat powinno/a mieć ciemne, brązowe włosy. Na pewno w zmowie z Wrenem… Właśnie, może to z RC Wren rozmawiał na końcu odcinka 4×10?
* Wydaje się, że RC mieszka w piwnicy rodzinnego domu państwa DiLaurentis. Jak pamiętamy Em i pani D. przeszukując piwnicę znalazły śpiwór oraz stare opakowania po jedzeniu… Wtedy wiadome było, że ktoś w piwnicy mieszkał od dawna. Zresztą widzieliśmy RC w domu Ali, gdy Hanna zajęta była oglądaniem szkatułki… Dobrze, że Em może trochę tam powęszyć.
* Mona przyznała, że Red Coat nosi maski, aby ukryć swoją tożsamość. Czy Hector Line (ten od masek) poznał tożsamość Red Coat? I czy Lady in Black, która również miała maskę na pogrzebie jest tą samą osobą co Red Coat?
* Toby i Caleb wytropili niejakiego Nigela Wrighta, który na noc pożaru zapewniał solidne alibi kobiecie w czerwonym płaszczu. Ale wiemy też, że to Nigel towarzyszył Jennie na pogrzebie Wildena. Zatem, czy to Jenna jest Red Coat? A może to CeCe, która regularnie rozmawiała przez telefon z Nigelem?

CZY ALI ŻYJE?

No chyba to pytanie zadajemy sobie wszyscy. Większość od 1-go sezonu. Wysoce prawdopodobne wydaje się być to, że panna Allison jakimś cudem przeżyła. Czy Ali żyje dowiemy się już w odcinku letniego finału. Oto kilka wskazówek:
* Pani D. jak i Kłamczuchy widzały kilka razy Allison po śmierci. Czy są to halucynacje i po prostu wszyscy za nią tęsknią?
* Pani D. zatrzymała dom po śmierci córki dlatego, aby być blisko niej… Może jest na odwrót? Może czeka, aż córka ujawni się i czeka na jej powrót?
* Wiemy, że Red Coat mieszkała w domu Ali, może z sentymentu?

KTO ZABIŁ WILDENA?

Myślimy o tym od dnia premiery 4-go sezonu, intensywniej, gdy aresztowano Ashley Marin. Kto go zabił dowiemy się w odcinku 4×12, a na razie kilka wskazówek:
* Wiemy, że Ashley widziała się z Wildenem na miejscu zbrodni, o czym świadczą jej ubrudzone buty. Wierzyć jej, czy nie – oto jest pytanie.
* Kłamczuchy szybko zaczęły podejrzewać Monę, ponieważ ta w pamiętną noc wyszła na kawę. Dziwne jest to, że Mona sama się do tego przyznała, a według Veronici Hastings w jej zeznaniach są nieścisłości.
* Wydaje się, że narzędziem zbrodni był pistolet Toma Marin. To zła wiadomość dla rodziny Marin, gdyż oznacza to, że ​​jeden z nich lub kogoś, kto jest im bliski zdolny jest do popełnienia morderstwa.
* Pielęgniarz Eddie Lamb powiedział Spencer, że Wilden zmienił oficjalny raport policji w sprawie śmierć Marion Cavanaugh. Co się stało mamie Toby’ego, która rzekomo popełniła samobójstwo? Czy Wilden miał coś z tym wspólnego?

CO SIĘ STAŁO Z MAMĄ TOBY’EGO?

Mówiąc o Marion Cavanaugh, to dla Toby’ego poszukiwanie prawdy o śmierci matki wydaje się mieć najważniejsze znaczenie. Co wiemy o śmierci Marion?
* Jak wspomniano wcześniej, choć policyjny raport stwierdza, że Marion „wyskoczyła” z okna w Radley, a tak naprawdę „spadła” z dachu. Czy Marion ktoś zepchnął? Być może Ali?
* Toby odwiedził dr Palmer’a, stary psychiatra Marion z Radley, a teraz sam choruje (Alzheimer) i jest skazany na swoich kolegów po fachu. Dr Palmer powiedział, że ostrzegał Marion przed „blondynką”, powodując, że Spoby podejrzewa Cece lub Ali. Na drugiej wizycie, doktor Palmer wspomniał nazwisko DiLaurentis. Gdy Spencer prosi panią D. o wyjaśnienia, ona twierdzi, że tylko odwiedziła Radley raz: kiedy Cece ubrana w strój Allison, pojawiła się w Radley i przekonywała ich, że potrzebuje pomocy.
* „A” wydaje się wiedzieć co stało się mamie Toby’ego. Wysyła mu wskazówki, aby pomóc mu kontynuować swoje poszukiwania. W jaki sposób „A” wie tyle o śmierci Marion? Co „A” wie o Marion?

Źródło: wetpaint

6 myśli na “Kim jest Red Coat? Kto zabił Wildena? Czy Ali żyje? Co się stało z mamą Toby’ego?”

  1. Moja teoria jest taka, że Cece i Alison lubiły gierki, co pokazał chociażby ostatni odcinek. Alison jest RC, a Cece A. Już kiedyś był poruszany wątek, jakoby miały być dwa teamy – A utrudnia życie kłamczuchom, a RC im pomaga.

  2. A tak szczerze. Dlaczego porusza się wątek Marion, skoro tyle tajemnic nie zostało wyjaśnionych ? Kto zabił Ali ? Jaki związek z tą nocą miał Jason ? Dowiemy się tego ?? Poza tym, czyje to były te ręce wystające z ziemi na koniec 3 sezonu ?

Dodaj komentarz