Kim może być A – początek 1 sezonu

 

Postanowiłam oglądać serial od początku i spisywać każde moje możliwe podejrzenia, kto może być A. Na razie obejrzałam 3 odcinki pierwszego sezonu, chciałabym wiedzieć czy chcielibyście, abym to kontynuowała.

WILDEN

1. 1×1 Wilden odchodzi od dziewczyn, a zaraz po tym dostają sms’a od A.

2. 1×2 Dziewczyny są wołane do gabinetu, dostają sms „Chwila prawdy -A”. Potem dziewczyny są już w gabinecie przesłuchiwanie przez detektywa Wildena.

3. 1×3 Wilden oglądał bransoletkę Hanny. Jej mama powiedziała mu, że jej córka dostała ją od Ali. Później dziewczyny znajdują bransoletkę Alison w lesie.

4. 1×3 Po tym jak Widlen „grzebał” w torebce Hanny jej mama wyrzuciła go z domu. Na imprezie było A – wzięło zdjęcia Emily i Mayi.

 

JENNA

1. 1×2 Jenna siedziała przy stoliku z dziewczynami i przyszedł sms do każdej z dziewczyn, ale żadna nie odbierała. Jenna wzięła telefon Spencer i powiedziała „Nie odbierzesz?”. Kłamczuchy go odebrały i brzmiał on „Szkoda, że nie widzi waszych min -A”.

 

Tagi:

19 myśli na “Kim może być A – początek 1 sezonu”

 1. Tak więc powtórzmy to jeszcze raz: W 1 sezonie nie ma ŻADNYCH wskazówek co do aktualnego -A. Producenci chcieli przestać kręcić serial po 1 sezonie z powodu słabej oglądalności, a -A miał być Noel. Lepiej pooglądaj od początku 3 sezon. 🙂

 2. Tylko że to trzeba było oglądać od początku jeszcze raz sezon 3, bo Marlene powiedziała że cała robota A w pierwszych dwóch sezonach była Mony ;(. Dopiero potem, po jej zdemaskowaniu, zaczęła się „współpraca” A-teamu.

 3. Nie zdziwiłabym się, gdyby scenarzyści na poczekaniu wymyślali nowych członków A. Przykładowo na początku postanowili ze to będzie Mona i może jeszcze jedna osoba + ustalili kim jest zabójca Ali, a teraz widzą, że serial ma powodzenie więc wymyślają nowych A by przeciągnąć historię. Może się mylę ale jeżeli tak jest to trochę odważnie z ich strony ustalać scenariusz z góry na kilka sezonów.

 4. Tak kontynuuj! Na pewno główne „A” pojawiło się w 1 sezonie, bo były przecież spekulacje na ten temat i wywiady, że „A” główne ciągle się pokazuje, ale my o tym nie wiemy, bo pewnie najmniej tą osobę podejrzewamy;)

 5. No tak, bo główne A na pewno pojawia się już w pierwszym sezonie, tylko że raczej nie ma żadnych wskazówek bo twórcy najpewniej nie wiedzieli jeszcze nawet że stworzą jakiś A-team, a nie jednego A. Wszystko w dwóch pierwszych seriach tyczyło się wyłącznie Noela i Mony.

 6. Asia – bo tak jest. Scenarzyści dają w serialu wskazówki, co do wszystkich postaci jako A.

  Przykładowo, dlaczego kręcili 3 zakończenia 3×12: z Calebem, Paige i Tobym? Potem wybrali jedno.. W PLL jest mnóstwo wskazówek, a scenarzyści potem sobie wybierają z kogo zrobić A

 7. Przecież to, że Toby będzie A zostało ustalone już na początku pierwszego sezonu, po odcinku z balem, nie mówiąc już o Monie, a co dopiero o innych A. Nie wymyślają sobie tego na bieżąco, mają wszystko naprawdę dobrze zorganizowane, polecam poczytać/pooglądać wywiady przed wydawaniem osądów na ich pracę 😉
  Zakończenie było kręcone z trzema różnymi aktorami PO TO, żeby nikt z obsady do samego końca nie wiedział, kim okaże się A.

Dodaj komentarz