Kolejne domysły …

Z każdym odcinkiem padają przypuszczenia na inną osobę. Kim jest „A”? Jeżeli widzieliście już 7 odcinek drugiego sezonu Pretty Little Liars zadajecie sobie te pytanie. Kawałek kija, który znalazł Toby Cavanaugh daje wiele do myślenia.

Czy „A” to …?

PETER HASTINGS

Jest dorosły i powinien być odpowiedzialny. Na dodatek to tata Spencer. Nie darzy sympatią rodziny DiLaurentis. Jednak w tym odcinku wyglądał na podejrzanego, ale czy nim jest?

JASON DILAURENTIS

Nic nie pamięta z nocy, kiedy zniknęła Alison. Wydaje się to bardzo wygodne rozwiązanie dla niego. Ponadto coś ukrywa w swoim domu. Co zakopywał późnym wieczorem? To wszystko jest bardzo podejrzane!

OFFICER GARRETT

Wydaje się bardzo miły, ale czy jego intencje są prawdziwe? Za każdym razem, kiedy jest coś objawionego o śmierci Ali, on wyskakuje z tekstem: „Hej dziewczyny. Jestem tu, by pomóc. Jestem człowiekiem prawa. Uczciwość jest najlepszą polityką. Bla bla bla… ” W jaką brudną grę gra? Nie wydaje się wam to dziwne?

Nasze przypuszczenia, to tylko przypuszczenia. Kim jest „A” nadal jest jednym wielkim znakiem zapytania.

10 myśli na “Kolejne domysły …”

  1. To może być to ale ja nie mam narazie zdania. A wie ktoś gdzie mogę znaleźć spis piosenek z 7 odcinka. Chodzi mi szczególnie o tą ostatnią co leci w tle jak ten facet/babka w rękawiczkach coś robi.

  2. Mysle zE Peter Hastings ma z tym cos wspolnego, choc nie wydaje mi sie ze to on ja zabil… Chociaz… Wlasnie za to kocham ten serial nic nie jest wiadome;DD

    P.S. Adzicha xDD to cos to chyba tubka z kremem Em xDD, ktora namietnie sie smarowala przez caly odcinek ;DDD… Niezle, nie? ;DD

  3. Zgadzam się z Basią. Uważam, że Pan Hastings i Pani Di Laurenyis mieli romans. Zastanawiam się, czy to na pewno ciało Ali zostało znalezione…, bo niby skąd Jenna (według mnie najbardziej prawdopodobne)lub ktokolwiek inny miałby znać wszystkie sekrety dziewczyn. Albo Ali jednak żyje, albo na -A- składa się wiele współpracujących ze sobą osób.

Dodaj komentarz