Kolejne książki PLL.

Większość  czytelników była pewna, że powstanie tylko i wyłącznie 12 części naszej ulubionej serii z Kłamczuchami w roli głównej. Cóz autorka postanowiła zrobić nam wszystkim niespodziankę i napisać definitywnie jeszcze ostatnie dwa tomy (13 i 14). Wyjaśnione w nich mają być wszystkie tajemnice. Jak na razie żadna z nich nie została wydania w USA, dlatego też na polską premierę trzeba będzie trochę poczekać.
Opis książek

13 część: Zdruzgotane (premiera 4 czerwca USA)

Jest wiosna w Rosewood, ale podczas gdy wszyscy inni szukają idealnej sukienki, Hanna, Spencer, Emily i Aria są na różnego rodzaju polowaniach: One szukają A. …

Hanna odstawia na bok swoją kampanię na królową balu, gdy u jednej z ofiar A następuje poprawa. Emily kopie w przeszłości Alego w szpitalu psychiatrycznym z pewnymi konsekwencjami, bardzo szalonymi. Spencer kontaktuje się z  amatorskim prywatnym detektywem, aby pomógł jej zaczaić się na ich prześladowcę, ale kiedy ich sesje staną się za bardzo prywatne, mogą zapomnieć zwracać uwagę na A. Aria martwi, że ich wróg jest jeszcze bliżej niż myślą. Kiedy jej mroczny sekret z Islandii wyjdzie na jaw odkrywa, że może tylko być, jedna osoba, która  zna prawdę przez nią skrywaną cały czas.

Dziewczyny wreszcie podejmują walkę z A. Nie ma jednak znaczenia, co robią, A jest zawsze krok do przodu, gotów całkowicie zmiażdżyć dziewczyny. A jest po prostu bliżej niż kiedykolwiek myślały.

14 część: Mordercze (premiera 3 grudnia USA)

Wszystkie tajemnice zostaną  wyjaśnione, dowiemy się kto jest A, dlaczego oraz jak to wszystko się działo: śledzenie, zabójstwa, skąd A było wszystko wiedzące.

 

Tagi:

11 myśli na “Kolejne książki PLL.”

Dodaj komentarz