Kolejne zaskoczenie w Stolen Kisses

Po Wrennie nie koniec niespodzianek. Kilka osób na stronie dojrzało w rozszerzonym promo prawdopodobnego współpracownika A. Starsza (co widać po dłoniach) kobieta. Strasznie dużo nam to mówi 😛 Ella? Ashley? Weronika? Pam? Jak się lepiej przyjrzymy temu skreenowi powinniśmy się domyśleć kto to jest.

Czy te cukierki nie wydają się Wam znajome? Czy to możliwe, że to są dokładnie te same, które w pierwszym sezonie z biura Ashley wzięła pani Potter? Jeśli to Ashley to czy to możliwe, że współpracuje z A? A może A przyszło po prostu do banku, ale to mało prawdopodobne, żeby pani Marin widząc osobę w czarnym stroju i czarnych rekawiczkach nie zorientowała się, że ma do czynienia z A. A może ta niesamowicie wkurzajaca osoba będzie szantażować mamę Hanny. Jakoś ciężko uwierzyć w to, że Ash ma coś wspólnego z ATEAM. A Wy jak myślicie?

8 myśli na “Kolejne zaskoczenie w Stolen Kisses”

  1. Ashley i Ateam? Dlaczego miałaby torturowac swoją córkę? Może nie wie, że to A. Wiadomo, że A nie przyszło do banku w rękawiczkach, bo po co jak i tak nikt nie wie kim jest on. Pewno będzie coś chcialo od ashley, może ja szantażowało, że zrobi coś Hannie. A Ezrio, mogłabyś podac link do tego promo? Bo szukam i znaleźć nie mogę.

  2. fajnie sie oglada na zalukaj.pl serio tylko jak sie czlowiek zarejesruje to mozna dodatkowo czytac komentarze pod odcinkiem;) wgl…. tak sie zastanawiam ze mama Arii umówiła się z Tedem-pastorem który sie interesował mama Hanny prawda?!

Dodaj komentarz