Kolejny Sneak Peek i…

Na youtube.com pojawił się kolejny sneak peek z 25 odcinka. Dziewczyny siedzą w domu Spencer. W komentarzach do filmiku można przeczytać, że Spencer mówi najprawdopodobniej „You wanna know why…because I’m A!”, co można przetłumaczyć: „Chcecie wiedzieć dlaczego…ponieważ jestem A”. Zaskoczyłby Was taki obrót spraw?

Jest coś jeszcze. Jedna z użytkowniczej strony dojrzała bardzo ciekawą postać w kanadyjskim promo. Czy to na pewno Seth – dzieciak z przerażającego szpitala dla lalek? A może to ktoś inny?

I co Wy na to?

24 myśli na “Kolejny Sneak Peek i…”

  1. Wiecie że Ezra jest jednym z A ?! Uważam tak, dlatego że w 24 odcinku 2 serii powiedział do Arii u niego w gabinecie: „Twój tata jeszcze nie wrócił i prawdopodobnie się pogorszy…”. A jakby tego było mało, na jakiejś stronce był przeciek i ujawniono zdjęcię i komentarz w którym Aria wypłakuje się w ramionach Ezry. Czyżby miał zginąć Byron, a Ezra miałby być jednym z „A”?!

  2. mam nadzieje,ze bede super zaskoczona po finale . kazdego mozna teraz podejrzewac, ale ta osoba ktora jest A musi miec podstawe do nienawidzenia dziewczyn, a ja ma Jenna oraz moze miec Ali, a reszta ?? nie ma ani jednej osoby,ktora bby byla zla na wszystkie dziewczyny.

Dodaj komentarz