Kominki!

Wielu z Was sądzi, że Wren jest ,,A”, że Melissa jest ,,A”. Nie będę obalać waszych teorii, ale nie chcę, aby wasze argumenty prowadziły do zguby. Chodzi o kominki, wielu z was argumentuje swoje teorie o Wrenie/Melisie na podstawie kominków, ponieważ w kominku ,,A” paliło drzewo z wyrytym napisem „Ali + Ian”. Niestety kominek ,,A”, Wrena oraz Hastingsów są inne. Zobaczcie na zdjęcia:

Hastings


Tutaj nie widać kominka, ale wystarczy spojrzeć na podłogę. Jest zupełnie inna od tej na zdjęciu z kominkiem ,,A”.

,,A”


Kominek, który jest chyba z wszystkich 3 najważniejszy. Kominek ,,A”. Już wiemy, że to nie jest komin Hastingsów.

Wren

Oto kominek naszego sexownego doktorka! Tutaj nawet nie ma co porównywać. Jest zupełnie inny od kominów Hastingów oraz ,,A”.

Za filmiki z ujęciem kominków dziękuję Nena.

18 myśli na “Kominki!”

 1. Ludzie, przecież wtedy A była Mona, więc to może być jej kominek… Teraz A jest całkiem inny, więc i kryjówka jest inna itd., dlatego newsy takie jak ten lub np. ten poprzedni o francuskim są bezużyteczne, bo wszystko to tyczyło się MONY!!! A teraz jest zupełnie nowy A i wskazówek powinno się szukać tylko w trzecim sezonie.

 2. Alison, to chyba jednak ty powinnaś się obudzić.
  Marlene King wyraźnie napisała, że ze wszystkich rzeczy które dotyczyły A w pierwszych dwóch sezonach, jedynie dwie nie dotyczyły Mony. Jedną był masaż, nie wiem co drugą. Tak więc cała reszta tyczyła się Mony.

  Tak w ogóle, Mona jest A. Nie ważne czy głównym, czy pobocznym, wciąż jest A, tak samo jak pozostała dwójka, trójka, szóstka czy ile ich tam jest w A-Team, oni wszyscy są A.

 3. Hmm… Marlene przyznała, że jeśli chodzi o te dwie rzeczy które nie dotyczyły Mony w poprzednich sezonach, to masaż i coś jeszcze, co zrobiło A. Według mnie jest to zniszczenie gabinetu dr. Sullivan i napis na ścianie, który według mnie zrobił Wren. Myślę, że Wren jest A.
  A tak w ogóle, to nie jest tak, że sezonów 1-2 w ogóle nie powinno brać się pod uwagę, źle to sformułowałam. Jeśli drugi A lubi np. lody, to zapewne można poszperać kto od początku jadł lody :-). Chodzi o to, że takie typowe wskazówki, np. te z końców odcinków, dotyczyły tylko Mony.

 4. AlisonDiLaurentis,
  a zauważyłaś, że ten nowy A cały czas ma jakieś odniesienia do medycyny? To też pasuje do Wrena.
  Poza tym w pierwszym odcinku Wren powiedział Hannie, gdy spotkała go w szpitalu, że on tam ma jakieś kursy czy coś, a jakoś siedzi tam cały czas, bez przerwy, więc może pilnuje Mony, żeby ona czegoś nie powiedziała, co zagroziłoby A? W końcu Mona jest szpiegowana w Radley.
  No i jeszcze po tym odcinku, w którym Hanna i Wren zatrzymali Monę w Radley, było widać, że Wren ma dziwnie wysoką pozycję w Radley.

 5. AlisonDiLaurentis:
  Wydaje mi się, że po prostu osoba, która wymyśliła ten napis sama może być Brytyjką/Brytyjczykiem, więc stąd słowo „Nosey”. 🙂
  Druga moja teoria jest taka, że może ktoś po prostu chce zwalić winę na Wrena. 🙁

 6. Wren nie może być A ,bo w 1 odcinku kiedy Wren i Melissa wchodzili do tego swojego domku i się całowali i Spencer na to patrzyła dostała ona wiadomość od A „biedna spencer, zawsze chciałaś chłopaków Melissy”

 7. toffifcia17 to akurat pisała Mona. Po 3×10 sama nie chcę mieć racji ale Wren niestety jest najprawdopodobniej A. Pamiętacie napis na pudle w mieszkaniu A – Hopkins? Wpiszcie w google Johns Hopkins Univesity – to jest akademia medyczna. Może to wyjdzie jak z April Rose, ale ludzie podczas przeprowadzek podpisują pudła i tam mogły być rzeczy z czasów studiów Wrena dyplomy materiały i tym podobne. A poza tym niestety na Wrena od prawie samego początku wiele wskazuje

 8. Pola to, że ktoś uważa inaczej niż Ty nie oznacza, że jego teoria jest debilna to po pierwsze. Po drugie najłatwiej jest krytykować nic nie robiąc. Sama napisz swoje teorie. Anonimka ATEAM działa od samego początku serialu, a Mona była jego częścią. To może być każdy kominek w Rosewood.

Dodaj komentarz