Komputer A !

W ostatnim odcinku Pretty Little Liars „ Birds of a Feather” na końcu A używało komputera. Gdy to oglądałam coś mnie tknęło, znałam skądś ten komputer. Oto jego zdjecie :

Przypomina wam jakiś? Mi tak! W trzecim odc. pierwszego sezonu Spencer skopiowała wypracowanie z komputera Melissy. To jest zdjecie komputera Melissy :

 

Taki sam kolor, wielkość, znaczek, zbieg okoliczności? Cóż, A mogło mieć poprostu taki sam komputer, lub Melissa mogła być A, lub być z nim powiązana i A używało jej koputera, co myślicie?

20 myśli na “Komputer A !”

  1. Już kiedyś szukałam takich wskazówek i miałam gdzieś zapisane zdjęcie laptopa od strony gdzie widać klawiaturę, generalnie ten sam laptop pojawiał się już parę razy wcześniej i to używany przez różne osoby. Prawdopodobnie jest to tylko rekwizyt i nie ma znaczenia lub 3/4 Rosewood ma takie same laptopy…

  2. elena14 – No chyba jednak jesteś ślepa albo nie rozrużiasz konta pod którym pada światło na znaczek. Jest taki sam poprostu jak jest otwarty na zdjęciu z I sezonu to pada na niego światło i z naszego punktu widzenia i tak jak jest na tym zdjęciu poprostu zmienia jego kształt. NIE PODWAŻAJ NA NASTĘPNY RAZ CZYJEJŚ OPINI JAK NIE MASZ SZCEGÓŁOWYCH DOWODÓW. Ja obejrzałam 1 odc 1 sezonu żeby się upewnić i to właśnie ten znaczek.

  3. szczerze ? to są laptopy apple które mają znaczek jabłka . żeby nie reklamować znaczki są zaklejony . gdy komputer jest włączony znaczek musi być podświetlony . gdy się go zamyka o GAŚNIE . ogarnijta się ludzie

  4. Ściema od scenarzystów… to nie są te same laptopy ale ja myślę, że to nie zbieg okoliczności, że pokazują nam ten laptop! On coś musi znaczyć tylko, że nie to, że Melissa jest A. Ja myślę, że A team lub klub NAT ma takie same komputery tylko, że szczegółami różniące się znaczki ale jak dla mnie zmyłka dla tych którzy mają pamięć fotograficzną i bystre oko żeby czegoś innego na tym zdjęciu nie zauważyli… przypatrzcie się bliżej lub weźcie to pod lupę!

  5. A przypadkiem ten znaczek na kompie Melissy to nie M lub S? Słaba jakość na zbliżeniu ale jak tak się oddalam i przybliżam do tego kompa to coraz różniejsze literki tam widzę a niektórzy mogą w ogóle nic nie widzieć więc to tylko potwierdza moją tezę, że to ściema od scenarzystów!

Dodaj komentarz