Koniec Spoby?

Nadchodzący odcinek 4×11 ”Bring Down the hoe” zdaje się być ważnym dla związku Spencer i Tobiego. Zwiastun wyraźnie sugeruje nam, że Spencer ma już dość okłamywania przyjaciółek na temat kierowanych przez ”A” poszukiwań Tobiego, próbującego odkryć prawdę o śmierci swojej matki. Czy najbliższy odcinek skończy się zerwaniem Spoby?

Nie martwilibyśmy się aż tak o przyszłość ich związku- w końcu ich relacja stała się silniejsza od finału 3 sezonu- ale ostatni wpis na Twitterze jednej ze scenarzystek Pretty Little Liars- Mayi Goldsmith sprawił, że zaczęliśmy obgryzać paznokcie ze zdenerwowania. ,,W następnym odcinku Toby sprawi, że będziecie płakać. Wszyscy będziecie chcieli przeniknąć przez ekrany telewizorów i go przytulić”- napisała Maya 13 sierpnia.

Jeżeli nasze łzy nie będą związane z zerwaniem Spoby to możliwe, że nastąpi przełom w dochodzeniu Tobiego, dotyczącym śmierci jego matki. Stawiamy na to, że dla Spencer przestanie on kontaktować się z ”A”. Jeżeli chce z nią zostać, nie może wciąż kazać jej wybierać pomiędzy nim a jej przyjaciółkami. Oznacza to wyznanie Kłamczuchom prawdy na temat ich sekretnych poszukiwań, co automatycznie sprawi, że ”A” przestanie dawać Tobiemu wskazówki dotyczące śmierci Marion Cavanaugh. Mamy nadzieję, że taką właśnie decyzję podejmie przyrodni brat Jenny. W końcu sojusze z ”A” nigdy nie kończą się dobrze, a naprawdę nie chcemy, żeby Toby stracił Spencer.

Źródło: Wetpaint.com

6 myśli na “Koniec Spoby?”

Dodaj komentarz