Książka a serial

Pretty Little Liars – cały serial powstał oczywiście na podstawie książki. Niestety, nie została on przetłumaczona, więc niewiele fanów ją czytało. Jednak pewnie wielu z Was jest ciekawych, jak bardzo książka różni się od serialu.
Można o tym przeczytać na forach lub po prostu na wikipedii po angielsku, ale my proponujemy włączyć się do dyskusji i przeczytać krótkie streszczenia, które jedna z fanek zamieściła tutaj.
Czy w serialu również pojawi się coraz to więcej tajemnic? Czy Alison żyje? No, cóż. Są to typowe pytania, które nurtują wielu z Was, więc zapraszamy do dyskutowania zarówno tutaj, jak i w poście pod streszczeniami.

14 myśli na “Książka a serial”

      1. Ja też gdzieś czytałam, że ktoś inny jest A w książce a inny w serialu. Bodajże był to wywiad z reżyserem albo scenarzystą. Ale nie jestem pewna na 100%. Książka jest dość zagmatwana, a wątek z bliźniaczkami mi się nie podoba. Mam nadzieję, że zmienią go w serialu. 🙂

  1. A mi się wątek z Courtney podoba 😛 Tylko, że trochę to wszystko zakręcone! Ja czytałam 2 pierwsze części (Po Polski) tak prawdę mówiąc wolę książkę od serialu. Ale on też jest ciekawy 🙂
    Więc podsumowując: trochę to zakręcone! 😀

Dodaj komentarz