Kto jest A? A raczej kto nim raczej nie jest.

Wiele się czyta na forach o tajemniczym „A”. Każdy go szuka w odcinkach oraz wypisuje wszystkie za oraz przeciw i próbuje poprzec dowodami.

Wiele osób obstawia ukochanego Arii – Ezrę.

Na youtube.com pojawił się filmik z wyciętą sceną, która wnosi dowód, że Ezra to nie „A”.

Tu link do oryginału:

I co o tym myślicie? Czy po obejrzeniu filmiku jest jednego podejrzanego mniej?

21 myśli na “Kto jest A? A raczej kto nim raczej nie jest.”

  1. No bo Aria zostawiła telefon u Ezry i on cały czas dzwonił więc pomyślał że to coś ważnego i go odebrał a to był sms od A i pisało w nim mniej więcej”WSZYSTKIE DZIECI MUSZĄ ODRABIAĆ LEKCJE A TY MOŻESZ ROBIĆ”TO”Z NAUCZYCIELEM-A”i on myślał że Aria komuś powiedziała o nich więc ją wygonił i zerwał z nią mówiąc że jak napisał A to może być też B i C.A ten filmik tak jakby wyklucza że Ezra jest A bo ten sms przeszedł w jego obecności.
    Zwróciłyście uwagę że zrzucił poduszkę ale już jej nie podniósł?

  2. spencer_hastings_nika

    Jak dla mnie Ezra nie może być 'A’. Nie ma szans, żeby cokolwiek wiedział o Alison i dziewczynach. Za to podejrzewam, że Maya mogłaby być 'A’ i wykorzystywać ludzi jak Noel Kahn, Mona, a do tego dochodzi Jenna i Garret. Myślę, że Jason jest w porządku. Podejrzewałam też Lucasa, ale okazało się, że to tylko hazard. Więc pewne dla mnie jest to, że 'A’ to grupa ludzi. Jedna osoba nie poradziłaby sobie ze zniszczeniem czterech tak silnych przyjaciółek. 😉

  3. A jest Mona tak wynika z ksiazki i raczej tak bd bo ma byc dla nas szokiem to kim jest A a Mona to przeciez przyjaciolka Hanny i osoba która umrze postac zenska to takze Mona jak sie pozniej okarze nie bylo jedno A bo ktos po niej przejal robote wiec pewnie ona rowniez byla pionkiem w grze tyle ze wazniejszym , mysle ze kto jest prawdziwym najprawdziwszym A dowiemy sie juz pod zopelny konie calego serialu a nie serii ? „;)

Dodaj komentarz