Kto jest A? Nasze TOP4 podejrzanych po 7 odcinku.

powraca i robi wszystko, by wbić klin między Kłamczuchy w 7 odcinku 5 sezonu Pretty Little Liars (Milczenie E. Lamba). Wciąż jesteśmy w zupełnych ciemnościach, jeżeli chodzi o prawdziwą tożsamość Wielkiego Złego, a znaki co tydzień wydają się wskazywać inny kierunek.

Na kogo padł cień w tym tygodniu? Oto TOP4 osób, które podejrzewamy.

Mona Vanderwall

Dlaczego może być A: Mona powiedziała o sobie: Można powiedzieć o mnie wiele słów, ale „amator” nie jest jednym z nich. Czy A 1.0 naprawdę jest z powrotem w grze? Sposób, w jaki gapiła się na dom Cavanaugh’ów  totalnie przypominał mistrza obserwującego swoje dzieło, i wiemy, że jest połączona z Sydney, więc to byłoby dla niej łatwe, żeby dowiedzieć się, iż Hanna po pijanemu wygadała się o Nowym Yorku.

Dlaczego nie może być A: Jak powiedzieliśmy wcześniej, już to widzieliśmy. Chociaż powrót Mony jako A mógłby być szokiem, mamy wrażenie, że scenarzyści chcą tym razem inną osobę.

Jenna Marshall

Dlaczego może być A: Przez cały sezon mielimy oko na Jennie, w tym tygodniu stała się bardziej podejrzana, gdyż A dobrze wie, co Hanna powiedziała Sydney, i zdajemy sobie sprawę z tego, że Jenna i Sydney są przyjaciółkami. Dodajcie jeszcze jeden punkt do listy „Jenna jest A

Dlaczego nie może być A: Jak zawsze, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że Jenna jest bardziej ofiarą, niż napastnikiem w tej grze.

Alison DiLaurentis

Dlaczego może być A: Alison w tym tygodniu pokazała swój prawdziwy talent wrednej dziewczyny, co przypomina nam, że tak samo, jak twierdzi, iż się zmieniła, ma ciemną stronę, której trudno się pozbyć. Wyraźnie nie jest zadowolona, że Hanna wyrwała się spod jej pantofla; jeśli ona jest A, mogła wysłać sms do Kłamczuch, żeby nastawić je przeciw Hannie, jako formę kary. Plus została nagrana przez kamerę skradając się przed domem Spencer, co jest bardzo podejrzane.

Dlaczego nie może być A: Ta historia zdaje się być ustawiona jako Ali kontra A, tym bardziej, że A zdaje się naprawdę chcieć dostać Ali.

Bliźniaczka Alison

Dlaczego może być A: Staramy się nie przywoływać teorii „Ali ma bliźniaczkę” zbyt często, ponieważ scenarzyści powiedzieli, że nie idą w tym kierunku, ale czasem są takie odcinki, kiedy nie da się o tym nie pomyśleć. Co, jeśli dziewczyna przyłapana przez kamerę Spencer nie była Ali, ale jej (złą) bliźniaczką? To by wyjaśniło, dlaczego ma na sobie inny strój, niż ten, który Kłamczuchy widziały ostatnio.

Dlaczego nie może być A: Cóż, na razie nie ma niezbitych dowodów na to, że taka bliźniaczka w ogóle istnieje, co jest swego rodzaju wielką przeszkodą dla tej teorii…

 

Jak myślicie,  kto jest A? Piszcie wasze teorie w komentarzach poniżej!

 

źródło:  www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-07-23-who-is-a-episode-7

5 myśli na “Kto jest A? Nasze TOP4 podejrzanych po 7 odcinku.”

  1. Moim zdaniem to Jenna jest A. Stylizacja ofiary tym bardziej pasuje mi do tego. W końcu wydaje mi się, że A nie będzie tylko psychopatą, który bez skrupułów pragnie wyrządzić krzywdę dziewczynom, ale będzie to właśnie osoba, która jest ciągle raniona i to będzie motywem jej działań. Poza tym A to osoba, która wszystko widzi, więc byłoby to trochę zaskakujące, gdyby okazała się nim/nią niewidoma. Jeszcze ta ostatnia scena z najnowszego odcinka tak bardzo pasowała mi do Jenny.

  2. Ja nadal obstawiam ze to moze byc Wren. Gdyby nie byl jakos powiazany nie bylby juz wspominany w serialu, a poza tym kiedys Marlene powiedziala, ze A bylo w Pilocie. Nadal nie wiadomo jakie on ma powiazanie z Ali, ale duzo znakow wskazuje na niego.

  3. A jest Sydney tylko nie znam powodu dlaczego a Mona nie moze byc A bo ona nie byla nigdy A nawet na koniec 2 sezonu jak trafia do Radley przychodzi do niej A a ona mówi ze zrobilam wszystko o co mnie prosilas

Dodaj komentarz