Kto jest „A”? Trójka głównych podejrzanych z premiery sezonu 4 wg wetpaint.com

Big „A”. Red coat. Popapraniec odpowiedzialny za to wszystko. Wszystko jedno jak chcecie ją nazwać (lub może jego), największe zagrożenie kłamczuch jest wciąż tajemnicą w „Pretty Little Liars”, co oznacza, że każdy odcinek jest nowym kawałkiem puzzli. Kto może być „A” po pierwszym odcinku sezonu 4? Zebraliśmy naszych największych podejrzanych.

 

3. CeCe Drake.

Dlaczego ona może być Big „A”: CeCe była sukowatym mistrztem Jedi dla Ali, więc wiemy, że ma odpowiedni temperament. Ali powiedziała jej o wszystkich sekretach kłamczuch, więc to możliwe, że Ali wygadała się również o mamie Toby’ego, co mogłoby tłumaczyć, że „A” pisało do niego wiadomości w tym tygodniu. CeCe jest wystarczajaco podobna do Ali, więc łącząc jej figurę i włosy z maską Ali robi z niej bardziej wiarygodna „fałszywa Ali” niż z większości innych bohaterów. W zasadzie, może ona nie potrzebuje maski – Mona przyznała, że myślała, że CeCe to Ali, kiedy CeCe odwiedziła ją w Radley. Teraz kiedy Wilden nie żyje, CeCe jest bardziej podejrzana niż kiedykolwiek – ona i Wilden mieli konflikt w sezonie 3, ona „opuściła miasto”, a teraz zjawia się żeby zamordować? Taa, nie zapomnieliśmy o Tobie, Panno Drake.

Dlaczego ona nie może być „A”: Największy powód dlaczego myślimy, że prawdopodobnie to nie CeCe jest jeden: Nie było jej aż do sezonu 3.Ośmielamy się wątpić, że scenarzyści zrobiliby tak ważnym „czarnym charakterem” kogoś o kim nigdy wcześniej nie słyszeliśmy aż do wtedy. To byłoby trochę krętactwem. Dodatkowo, wciąż nie mamy dobrego powodu dlaczego CeCe miałaby mieć kłamczuchy na celowniku.

 

2. Melissa Hastings

Dlaczego ona może być Big „A”: Ona od zawsze była podejrzana, miała motyw żeby nienawidzić Ali, Spencer oraz ewentualnie pozostałe kłamczuchy, a także zawsze znika w dogodnych momentach (tak jak teraz). Jest jedną z Hastingsów, więc to jasne, że jest szalenie mądra. W pierwszym odcinku sezonu 4 Mona wygadała się, że Shana i Jenna były przerażone z powodu Melissy – i ktokolwiek kto potrafi przerazić Jennę musi być złym madafaką ;). Tak, w finale sezonu 3 pośrednio było pokazane, że Melissa była częścią osobnej grupy, którą fani zaczęli nazywać „B team”, ale może ona gra po obu stronach dla jej własnych celów. A odkąd ciężko nam sobie wyobrazić, że mogłaby ona rzeczywiście zabić Spencer, to może dlatego mogłaby ona uratować kłamczuchy z ognia w finale sezonu 3. Poza tym, ktoś zaczął kasować pliki z komputera Mony bezpośrednio przed tym jak Kłamczuchy mogłyby zobaczyć czy faktycznie drugą „Królową Kier” była Melissa. Przypadek?

Dlaczego ona nie może być „A”: Było wystarczająco siostrzanych momentów pomiędzy Melissą i Spencer, dlatego też ciężko nam sobie wyobrazić Melissę starającą się rzeczywiście zrujnować życie Spencer. Precyzyjna zemsta? Pewnie. Ale wrobić ją w morderstwo, tak jak to „A” zrobiło z kłamczuchami i Wildenem? Jesteśmy mniej przekonani do tego. Ponadto, może nam się tylko wydaje lub karnacja „Red Coat” nie pasuje do Melissy?

 

1. Alison DiLaurentis

Dlaczego ona może być Big „A”: Maski, sraski. Kłamczuchy nie widziały strasznej maski przypominającej Alison podczas ich przypuszczalnych halucynacji, one widziały Alison. Nie trzeba przypominać, że Ali jest totalnie typem osoby, która mogłaby ubrać maskę na swoją własną twarz żeby ukryć swoją tożsamość. Jest ona wciąż osobą, która ma najłatwieszy dostęp do sekretów kłamczuch (a po ostatnim odcinku wiemy także, że wie ona więcej o przeszłości Toby’ego i jego mamy niż większość ludzi) oraz najłatwiejszy pretekst do bycia gdziekolwiek chce, ilekroć kiedy chce (kiedy ludzie myślą, że jesteś martwy, nie musisz mówić gdzie się znajdujesz). Jest ona jednym z niewielu pokręconych bohaterów, którzy byliby wystarczająco zdolni do bycia mózgiem operacji we wszystkich tych złych rzeczach, które „A” robi. Ponadto, czasami to wygląda jakby „A” pomagało kłamczuchom i było niezdecydowane pomiędzy prawdziwymi momentami życzliwości, a ekstremalnym okrucieństwem w stylu Ali.

Dlaczego ona nie może być Big „A”: Cóż, coś jest w tym jej byciu martwą. Może dokumentacja medyczna nie kłamie w tym przypadku? I może ktoś próbował i udało mu się ją zabić, więc już nie jest taka wszechmogąca. Oczywiście, to nie są jedynie osoby, które mamy na oku (gdzie jesteś, Wren? Inteligentne umysły zawsze są podejrzane). W Rosewood wszystko jest możliwe!

 

PLL_M_C

 

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2013-06-12-who-is-a-season-4-premiere

12 myśli na “Kto jest „A”? Trójka głównych podejrzanych z premiery sezonu 4 wg wetpaint.com”

  1. Za to mi się wydaję,że osoba w kontaktach o podpisie „Kisses” to wcale nie przypadek. Myślę,że mama Hanny jest w coś zamieszana. Śmie nawet twierdzić,że to może ona jest tą osobą na pogrzebie, przynajmniej figurą mi ją przypomina. A Wy co sądzicie? ;>

  2. też mi się wydaje,że to mama Hanny była, albo Melissa może bo nie było jej widać nigdzie na pogrzebie a przecież się przyjaźnili, tylko z drugiej strony Mel nie musialabym sie przebierac wiec stawiam na panią Marin 😉

  3. CZY TYLKO JA ZAUWAŻYŁAM, ŻE A OD JAKIEGOŚ CZASU PODPISUJE SIĘ „KISSES – A”, A MATKA HANNY, BYŁA ZAPISANA JAKO „KISSES”? TO MOŻE BYĆ TYLKO PRZYPADEK, OCZYWIŚCIE, I JEST TO DOŚĆ EKSTREMALNE JUŻ PODEJRZENIE, ALE TEN SERIAL ZRYŁ MI JUŻ MÓZG 😛 A POZA TYM, PO PLL MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ, WSZYSTKIEGO, NAWET TEGO, ŻE „A” JEST MATKĄ KTÓREJŚ Z DZIEWCZYN.

  4. to na bank jest mama Alison. pewnie jak Ali zniknęła to ta wszystko z jej pokoju przekopała i znalazła min pamiętnik itp. teraz się mści. Niby jest normalna a jednak coś nie halo z nią. Pewnie Ali się jej zwierzała a jej matka robiła z niej taka zimną sukę. teraz kiedy nie ma Wildena wróciła może Wilden wpadł na jej trop może wcale nie był zły z tego filmiku można wnioskować,że wcale taki zły nie był nie wiedział, że Garett jest w skrzyni). Może nawet zabiła Wildnea bo jej przeszkadzał może tez była gdzieś obok żeby nie wzbudzać podejrzeń. Przecież jej córka sypiała z nim to i miała motyw.

Dodaj komentarz