Kto jest Twoim A w oparciu o 6 odcinek?

Przede wszystkim – o co chodziło z tym przerażającym finałem pokazu mody? Kto mógł być tak okrutny,żeby zbeszcześcić pamięć zamordowanej nastolatki, sprawiając przy tym tyle bólu jej bliskim?

W oczekiwaniu na kolejny odcinek w polskiej wersji napisowej, spójrz na tego-tygodniowy szkic podejrzanych na podstawie 6 odcinka `Never Letting Go` i spróbuj zrozumieć postępowanie 'A’.

Noel Khan – Nie ma aż tak wielu powodów to mszczenia się na dziewczynach. Ale w końcu został zawieszony, przez to że ktoś podrzucił mu odpowiedzi do testów. Ale jakby na to nie patrzeć był DJem na pokazie i to on miał dostęp do pokazu slajdów na cd. Na dodatek stał się bezpośrednim zagrożeniem dla Arii po pokazie za kulisami. I kto wie co by zrobił, gdyby nie Jason… Stąd właśnie po 6 odcinku Noel jest numerem jeden na liście podejrzanych.

Mona Vanderwaal – Ma motyw. Wiadomo – była gnębiona przez Allison i co za tym idzie także przez Spencer, Arię, Hanne i Emily. Na dodatek wygryzła Spencer ze stanowiska przwodniczącej komisji pokazu mody, co doprowadziło Spencer prawie do szaleństwa. Mona ma doskonałe zadatki na `A`. Ponadto słodka,mała Mona zatrudniła swojego chłopaka na DJa. Czy Mona i jej słodki chłopak razem terroryzują nasze 'liars’ ?

Jenna Cavanaugh – Nie. Ona nie jest poza naszą listą podejrzanych. Niewidoma dziewczyna coś ukrywa. I to coś większego niż płacenie Loganowi Reed za milczenie. I nie możemy się doczekać, żeby poznać jej mroczny sekret. To prawda – nie było jej nigdzie w pobliżu dziewczyn w tym odcinku, ale Jenna zostaje jednym z głównych podejrzanych. Plus widzieliśmy zamowienie na buty rozmiaru 5,5 [z pewnością damskie] za 449$. Kto jeszcze oprócz Mony wydał by tyle kasy na buty?

Oficer Garrett – Mimo,że nie daje nam szczególnych powodów do podejrzeń, to coś nam mówi, że za często kręci ci w okolicy. Na szczęście nie mieliśmy z nim do czynienia w 6 odcinku, ale spojlery mówią, że z pozoru uczciwy policjant sporo namiesza w NASZYM dochodzeniu.

Jason DiLaurentis – Dzisiaj ostatni na liście. Wszystko nam mówi, że to nie on. Ale to dla niego zbyt wygodne, że nie pamięta nic z nocy kiedy jego siostra zaginęła. Może to tylko jedynie jego alibi? Czy może jednak kryje się w nim miły i uczciwy facet, który nie ma nic wspólnego z zastraszaniem dziewczyn? Tylko czas pokaże.

 

A teraz – twoja kolej ! W oparciu o najnowsze obciążające dowody, stwierdź w komentarzu – KTO JEST TWOIM `A` TYGODNIA?

14 myśli na “Kto jest Twoim A w oparciu o 6 odcinek?”

  1. Według mnie jest to Jenna już w 2 odcinku PRETTY LITTLE LIARS (chodzi mi o moment kiedy Spencer biega po mieście i widzi Jennę rozmawiającą przez telefon a jej ostatnimi słowami było : WYŚLIJ WIADOMOŚĆ TERAZ!)Garet na pewno jej pomaga bo niby dlaczego przekupił gościa który przyniósł za Iana kasę?Muszą coś ukrywać to na pewno oni!

  2. Myślę,że to Mona.Oparłam się na waszych komentarzach i wnioskuję,że powinno być tak jak w książce,czyli ,,A” jest Mona.Rzeczywiście nikt jej nie podejrzewa.Dziewczyny upokarzały Monę,więc ta chcę im się teraz opłacić,chociaż widać męskie dłonie jako ,,A”,więc może ktoś jej pomagać,np.Jej chłopak.W PLL wszystko jest tajemnicą.

  3. ja mysle ze A może być Jenna-argumenty tak jak powyżej. ale kusząca zdaje sie też nominacja Mike’a, bo zrobił sie jakis dziwny, a poza tym ma dojscia do tajemnic, ponieważ Aria pisze pamietnik wiec on moze go czytac.

Dodaj komentarz