Kto jest w teamie A?

Dalej umierasz z ciekawości nie wiedząc kto jest nowym „A” w  Pretty Little Liars?

Nie martw się –  mamy kilka podejrzeń, biorąc pod uwagę nawet najmniejsze wskazówki rozwiążemy tą tajemnicę!

Tutaj mamy kilka wskazówek z 3 odcinka 3 sezonu: “Kingdom of the Blind,” które mogą pomóc rozwiązać ten problem na dobre!

 

Alison DiLaurentis

Dlaczego może być “A”: Nadal jesteśmy przekonani, że jest ona jedną z osób, które odwiedzały Monę (Janel Parrish) w Radley.

Jakie wskazówki dał nam odcinek z tego tygodnia?

Cóż, widzieliśmy Monę trzymającą Królową Kier w swoim łóżku, a twarze królowej mogą sugerować Ali i jej bliźniaczkę.

Mona wspomina także podczas pasjansa o „Blondynkach i Brunetkach”, co może odnosić się do tego, że Ali i Vivian są tą samą osobą. Może karty mają w sobie jakieś ukryte znaczenie?

 

Dlaczego nie może być “A”: Pozostałe dwie osoby na tej liście robią o wiele bardziej podejrzane rzeczy, zwłaszcza, że nawet nie wiemy, czy Ali (lub jej bliźniaczka) są wciąż żywe.

Tak samo możemy podjerzewać Jennę, poniważ jej opowieść o podwiezieniu Emily i sposób w jaki się zawahała odpowiadając na pytanie o której to było godzinie – wydawał się mało wiarygodny.

Oczywiście zarówno Ali jak i Jenna są osobami, którym nigdy nie można ufać w 100%…

 

Lucas Gottesman

Dlaczego może być “A”: Jesteśmy pewni, że Lucas może mieć wiele psychicznych przyjaciół, ale tak jak powiedziała to Hanna, to oczywiste, że w Radley odwiedzał on Monę.

Czy to znaczy, że jest on cześcią „A” teamu?

Czy może próbuje wyciągnąć z Mony jakieś informacje, aby zatrzymać”A”?

Chcielibyśmy wierzyć w niewinność Lucasa ale rozmowa z Calebem czyni go dość podejrzanym.

 

Dlaczego nie może być “A”: Lucas tak bardzo oddalił się od kłamczuch, że zapomina nawet powiedzieć im cześć, gdy przechodzi obok.

Jego komentarz, że Hanna troszczy się o niego jak o zwierzątko pozwala nam myśleć, że wciąż coś do niej czuje i nie potrafimy sobie wyobrazić, że chciałby ją torturować.

Oczywiście, jeśli naprawdę chce utrzymać Hannę bezpieczną, nie powinien wzniecać pożarów obok niej.

 

Melissa Hastings

Dlaczego może być “A”: Odczuwamy ulgę, że Melissa nie będzie mamą?

Oczywiście, ale to dziwne, że nie poroniła wtedy, kiedy twierdziła, że to się stało.

A może udawała ona ciążę, aby móc dalej konspirować z „A” teamem i nie być podejrzewaną na przykład o bycie Black Swan? Na to wygąda!

I nie zapominajmy, że Mona powiedziała, że nie można ufać nawet rodzinie, co brzmi jak wskazówka na temat Melissy. Sorry, Melis — wygląda na to, że jesteś główną podejrzaną.

 

Dlaczego nie może być „A”: Cóż, Melissa jako Black Swan wydaje się być tak oczywiste, że mamy wrażenie, że serial przyniesie nam inne rozwiązanie tego aspektu.

Poza tym Melissa nie wydaje się być zaprzyjaźniona z żadnym z prawdopodobnych członków teamu „A” ( Lucas, Jenna, Noel).

I wreszcie, czy biedna Melissa wogole ma jakichś przyjaciół? Może chce na nich zapracować…

 

A ty jak myślisz? Kto jest w „A” team?

 

tłumaczenie: tinplejt

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/who-is-on-the-a-team-our-top-3-suspects-from-pretty-little-liars-season-3-episode-3

14 myśli na “Kto jest w teamie A?”

  1. Ja stawiam bardziej na Lucasa i Noel’a. Chociaż ja mam inną teorię na temat „A Teamu”. Co jeśli „A Team” ma nieco inne znaczenie? Z tłumaczenia angielskiego na polski „A Team” znaczy to samo to „Pierwsza Klasa”, „Najlepsza Klasa”. „A Team” to najlepsi z najlepszych, ludzie nieprzeciętnie inteligentni, a w serialu jak się okazuje, w „A Teamie” może być nawet Mona, która cały czas zgrywała idiotkę. Może „A Team” wcale nie ma przewodniego „A”?

  2. nie zapominajmy że pojawi się brat Noela on mógł być w A teamie w końcu A na początku gnębiło Ali, Melissa pewnie straciła dziecko wtedy kiedy zginął Ian ale nadal nie wiemy czemu kłamała -musiała mieć powód żeby udawać brzuch.
    Co do bliźniaczki Jenny nie uważacie że Toby by o tym wiedział? i wspomniał choćby mimochodem Spencer przecież ona mu muwiła o podejżeniach zwiazanych z Jenną?
    Lucas może być A ale przecież kocha Hannę może wręcz przeciwnie stara się rozwikłać zagadkę kim jest A?

  3. W tym zestawieniu brak mojego głównego podejrzanego – Wrena!!!! Dlaczego on? Zacznijmy od tego, że to jedyna postać w PLL kompletnie bez celu (to w PLL jak do tej pory się nie zdarzyło). Jest lekarzem – mógł zrobić masaż Em (a ten z Pilota mógł być dla nas wskazówką) – wiemy, że nie zrobiła go Mona, zataił czas zgonu Iana, mógł załatwić sterydy które były w maści Emily, Toby prawie zginął – świetny powód, żeby odzyskać Spencer. I teraz doszło jeszcze to, że jego ojciec jest w szpitalu psychiatrycznym – może to rodzinne, sami przyznacie, że ktoś, kto robi takie rzeczy jak A do normalnych nie należy. Tylko jest jedno ale – BRAK MOTYWU, przynajmniej jak na razie. Zapomniałam o najważniejszym – też sądzę, że Jenna, nie Ali ma bliźniaczkę.

  4. Dla mnie najciekawszym rozwiązaniem byłoby, gdyby za większością tych rzeczy stała … Spencer! Ona jako pierwsza powiedziała, że Ali zniknęła, tak samo było teraz z Emily. Tak naprawdę jej nigdy nic w życiu jakoś specjalnie się nie działo, ONA odkrywa nowe tajemnice, nie pozostałe dziewczyny. A jeśli Mona starała się ją zdemaskować i Spencer specjalnie ją wrobiła? Pewnie tak nie będzie ale byłoby to ciekawe :p

  5. ja myślę, że skoro to jest te „A Team” i jak @LuckyMe wspominał/a o „Najlepsi z najlepszych”, mam co do Ezry pewne podejrzenia. W końcu zobaczcie na jego miny, jak mówi się o „A”. Np. gdy Noel go szantażował i napisał „A” na kartce. Poza tym „A” najłagodniej traktuje właśnie związek Ezria. Ponadto, Ezra jest bardzo blisko Kłamczuch, poprzez Arię. Wie sporo, bo Aria mówi mu prawie wszystko. Poza tym wiemy, że leci na młodsze, mógł mieć coś wspólnego z Alison.

Dodaj komentarz