Kto jest zmarłym w letnim finale trzeciego sezonu?

Letni finał trzeciego sezonu Pretty Little Liars jest już coraz bliżej i patrząc na nowy sneak peek 12 odcinka “ The Lady Killer “ będzie epicko.


W sneak peeku widzimy kogoś ładowanego do karetki podczas, gdy Hanna (Ashley Benson) zalewa się łzami. Potem widzimy policjanta pytającego Emily (Shay Mitchell) „Zmarły był twoim przyjacielem? ” oraz „Próbuję się dowiedzieć, co się stało. Znałaś ofiarę?”, co potwierdza, że ostatecznie ktoś umrze. Tak jak powiedzieli kolejne ciało jest ładowane i Emily mówi że zna zmarłego. 

Więc, kto umrze? Tak jak Wy nie mamy pojęcia, ale zgromadziliśmy to, co możemy wydedukować z innych spojlerów, zdjęć i spekulacji.

Czy to była walka? Bazując na faktach wygląda na to, że są tam dwa ciała. Myślimy, że była tam prawdopodobnie walka przez którą jedna osoba jest ranna, a druga martwa. Skoro Hanna wygląda w sneak peeku na bardzo smutną, możemy się spodziewać, że martwi sie o żywą osobę. ( Dodatkowo Aria mówi „It’s ok”. Gdyby bliski Hannie umarł, wątpie, że by tak mówiła. )


Czy gwiazdy Pretty Dirty Secret są bezpieczne? Sporo potencjalnych ofiar wygląda na bezpieczne poprzez bycie w nowym spin-offie Pretty Little Liars Pretty Dirty Secrets. Pretty Dirty Secrets będzie miało miejsce pomiędzy letnim finałem a epizodem Halloween’owym. Jeżeli to prawda to te osoby prawdopodobnie żyją, tak?

Nie jest to zagwarantowane, ale te postacie to: Noel, Garrett, Jason, CeCe, Lucas.

Wygląda na to, że Paige jest bezpieczna. Bazując na tym zdjęciu: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/gallery/first-look-spoiler-pics-pretty-little-liars-season-3-finale-photos#4 wygląda na to, że Paige jest wokół tego wszystkiego co się dzieje, ale nie jest zmarła, bynajmniej dopóki jest pytana przez policjantów. 


To prawdopodobnie nie jest Caleb, Ezra lub Toby. Wiemy, że jest sporo Haleb w zimowym sezonie, więc nawet jeżeli Caleb jest rannym, to  nie umrze. Myślimy, że możemy wykreślić Ezrę i Toby’ego przez sam fakt, że Aria i Spencer nie świrują.

To prawdopodobnie nie jest rodzina. To logiczne, iż podejrzewamy, że rodzice Kłamczuch mają się dobrze. (Pomijając mamę Hanny, która może być osobą, która jest ranna.) To samo dotyczy siostry Spencer, Melissy. Ona i Spencer mają trudne relacje, jednak Spencer byłaby bardziej zmartwiona gdyby jej siostra zginęła.


Pozostaje nam… Nie oznacza to, że wyżej wymienieni bohaterowie są na pewno bezpieczni. Ale są trzy osoby, które są według nas najbardziej zagrożone. Oto oni:

Nate. Nate jest aktualnie naszym numerem jeden.Totalnie moglibysmy go zobaczyć atakującego Emily i/lub Paige z zazdrości. Może wtedy ktos bliski Hannie (może Caleb, Mona) próbuje pomóc i zostaje ranny. To mogłoby również wyjaśnić niezdecydowanie Emily, gdy mówiła czy ofiara była jej przyjacielem biorąc pod uwagę skomplikowane relacje z Natem. 

Mona. Kiedy wiemy, że Mona bedzie obecna w zimowym sezonie wcalnie nie wykreślamy jej śmierci tutaj- ostatecznie Alison jest martwa przez cały ten czas i to nie przeszkodziło jej w byciu główna postacią w tej historii. To mogłoby dodatkowo wyjaśnić, dlaczego Hanna jest taka smutna, a inne Kłamczuchy nie oraz oczywiście nikt inny jak Mona mógłby kogoś zaatakować. (A przy tym ucierpieć) Dodatkowo wiemy że jej rola w finale ma być niezapomniana i wygląda na to, że wreszcie by wyszła z Radley, więc…

JennaNie wydaje się nam, że scenarzyści zabiliby tak intrygującą postać, ale ona zawsze robi dużo bałaganu tam gdzie nie powinna, więc nie możemy jej wykluczyć. 

Czy może to być ciało Ali? Nasza finałowa teoria jest taka, że to Alison jest zmarłym, znowu. W tym wypadku może ktoś był poszkodowany w walce z -A w jego/jej kryjówce, gdzie trzymał/a ciało Ali.  


Co Wy o tym myślicie? Macie własne pomysły?

 

 

 

źródło: wetpaint.com ( wielkie dzięki dla Chi ^^ ) 

16 myśli na “Kto jest zmarłym w letnim finale trzeciego sezonu?”

  1. Za dużo myślenia, naprawdę! Tyle tutaj o tych wszystkich postaciach, że kompletnie się zamieszałam i nie wiem kto mógłby tam być, a kto nie, więc na razie nie kombinuje i czekam cierpliwie do wtorku/środy 🙂

  2. Albo: Ashley jedzie z pastorem na kolację i A spowodowało wypadek. Emily jakoś w tym uczestniczyła. Może chciała pomóc pastorowi? I albo pastor zmarł albo matka Hanny. A mogło chcieć spowodować wypadek, bo na tym czymś co Ashley zniszczyła było coś o nowym A i matka Hanny się o tym dowiedziała.

    Możliwe też, że Caleb jest głównym A i rozkazał coś zrobić Monie a ona nie chciała i pokłócili się? Caleb zginął a Mona jest tylko ranna 🙂

  3. follow me and end like me.

    @Tocer cały artykuł odnosi się do sneak peek’u, który był prezentowany na tej stronie i wydawało mi się, że ludzie są na bieżąco ze wszystkimi newsami. Dlatego skoro widzisz, że jest to własnie na ten temat, to przydałoby się chyba zapoznać z opisywanym filmikiem, aby zrozumieć o co chodzi. 🙂

Dodaj komentarz