Kto na pewno nie jest A – informacje potwierdzone

Oto cytat z forum. Powinniśmy wziąć to pod uwagę przy typowaniu kandydatów na A. A krąg znacznie się zmniejszył.. czyżby EzrA zaczynał pasować? Nie. On zawsze pasował. Ale nie będę Wam nic narzucać, zdecydujcie sami, kto jest Waszym A.

,,Mike, Kate, Alex, Caleb, Wren, bliźniaczka (ponieważ po nakręceniu całego 2 sezonu, Lisa, producentka, powiedziała, że ROZMAWIAJĄ o wsadzeniu bliźniaczki do serialu), Mona, Ian(to chyba oczywiste), Garrett, Ella, rodzice Emily, rodzice Spencer, Duncan, Maya, ojciec Hanny, Isabel, Holden, Paige, Samara, Sean, Jackie i inne postacie typu „kelnerka, masażysta, tępiciel robactwa”. „

27 myśli na “Kto na pewno nie jest A – informacje potwierdzone”

  1. stawiam na tego policjanta Wildena bo iedy zaginęła Alii to dużo imprezował i był na tej imprezie gdzie były wszystkie dziewczyny a potem był wypadek i myślały że to Ian to zrobił. Pozatym ma dostęp jako policjant to nowoczesnej techniki śledzącej. Chodził do szkoły gdzie kłamczuchy. Jest nawet ładny. MOże podoba mu sie nawet Spencer. Mógł wejść do domu Emili jako chętny do upienia domu tylko nie wiem co by robił w aktach pani psychiatry.

  2. Możliwe, jak tak to raczej Noel bo to jak pisze A na sprawdziane w klasie jest wstawione do streszczenia 2 sezonów , czyli to ważne, tylko tu znowó mam problem jak na ten bal przyjdzie w sukni czarnego łabędzia bo to mam być A

  3. Moje podejrzenia i tak od pewnego czasu spadają na Arię. W jednym z odcinków, któraś kłamczucha zwróciła uwagę na to, że Aria ma nowy telefon. (Wtedy, gdy Wilden przesłuchiwał Hannę w szkole). Poza tym wszyscy mówicie, że Ezra jest -A, bo ma w mieszkaniu maszynę do pisania. Zastanawiał się ktoś z was, że Aria ma równie dobry dostęp do niej? I to ona go pytała, jak często z niej korzysta (czy coś w tym stylu)… 🙂
    Just sayin’. Odciążam troszkę Ezrę z waszych „zarzutów”, które są spowodowane głównie wiadomościami napisanymi na maszynie. :))

  4. A ja podejrzewam Byrona, ojca Arii, nie został wymieniony, a jak wiemy ma skłonności do młodszych dziewczyn, romans ze swoją studentką, co by pasowało do książki „Lolita” która była Alison. Mściwy jest, udowodnił to kopiac dołki pod Ezrą. Mogł mieć romans z Ali, i ją zabić, nie koniecznie oznacza to że jest A, ale moze być w tą cała sprawę wmieszany.

  5. Nikt nie sądzi, że A to zabójca! To niemożliwe. O morderstwie więcej będzie w 3 sezonie, więc… mordercą może być Byron, whatever, skupmy się na A.
    ,,Odciążam troszkę Ezrę z waszych „zarzutów”, które są spowodowane głównie wiadomościami napisanymi na maszynie. ” – A, wcale nie. Ale ja też podejrzewam albo Ezrę, albo Arię – oni są moimi numerami 1.

  6. Ja pozostanę jednak przy Wrenie, Jennie (-A,–A – niekoniecznie w takiej kolejności) , no i jak już od jakiegoś czasu powtarzam Ezrze, który odpowiedzialny jest za listy do Byrona i Elli (może jest szantażowany)

Dodaj komentarz