kto umrze?

Pamiętamy, gdy reżyserzy powiedzieli, że ktoś umrze w drugim sezonie. Zaczęliśmy wszyscy obstawiać Ellę Montgomery, po forach i stronach krążyły plotki, że to ona umrze, że ma sie nie pojawić w trzecim sezonie. Jednak jak się okazało…  ZOBACZYMY HOLLY MARIE COMBS W NASTĘPNYM SEZONIE! TO JUŻ POTWIERDZONA INRORMACJA! na twitterze ktoś z fanów napisał do Marlrne King:

„Jestem zdezorientowana, niektórzy ludzie mówią, że to już potwierdzone, że H.M. Combs pojawi się w 3 sezonie a niektórzy temu przeczą”

Marlene odpowiedziała:

„H.M. Combs zdecydowanie pojawi się w 3 sezone”

Kto w takim razie umrze? O kogo mamy zacząć się bać?

29 myśli na “kto umrze?”

 1. Możliwości są takie:
  1.Ojciec Emily wtedy Maya wraca aby pocieszyć ukochaną
  2. Któreś z rodziców Spencer wtedy Toby wróci do niej
  3. Ojciec Arii wtedy Ezra będzie mógł normalnie widywac sie z nią
  4. Moze być to również Toby wtedy może Jenna będzie potrzebować Gareta

 2. Ej. To może być Jenna! Przecież w ostatnim odcinku ktoś chciał ją zabić, sprowadzając ją do domu Jasona i podpalając go.
  Jakby ona umarła, wtedy Toby i Spencer wróciliby do siebie. Toby nie musialby zajmować się przyrodnią siostrą, która nienawidzi jego ukochanej.
  PROSTE.

 3. Ja na nieboszczyka nominuję Ezre bo mam już naprawdę dosyć tego niewydarzonego typa. Może w tedy Aria zwróci uwagę na jakiego porządnego faceta : Holdena, Duncana czy nawet Jasona. Tyle fajnych gości się wokół niej kręci a ona ciągle z tą ciapą się męczy.

Dodaj komentarz