Która para ucierpi najbardziej?

Marlene King opowiedziała o ważnych momentach trzech serialowych par w finale.

Wiemy, że 19 marca przyniesie Nam rozwiązanie zagadki A – ale czy to będzie koniec dla jednej z serialowych par?

„Przynajmniej 3 pary będą miały momenty, które scementują lub zmienią ich związki”

OK, rozumiemy tą scementowaną część, ale ta ze zmianą nie bardzo się podoba- szczególnie jeśli chodzi o związki w Rosewood.

„W tym sezonie mieliśmy nieciekawą sytuację EMAYI ” mówi Marlene

Potwierdza również, że Maya pojawi się w tym odcinku, wiemy przynajmniej, że ten tragiczny mail, który wysłała Emily nie był jej ostatnim słowem w tym sezonie.

Gorąca scena EZRII to nie był koniec. Marlene obiecuje, że ta para będzie miała jeszcze swój wielki moment.

Jeśli chodzi o SPOBY  producentka również niczego nie wyjaśnia, zaznaczając jednak, że A było dla nich „prawdziwą suką” w tym sezonie. Szczerze, kiedy A przestało być suką.

Może powinniśmy zacząć się obawiać o parę, która w tym sezonie była „wolna” od kryzysów? Chodzi oczywiście o Caleba i Hannę, przy któych Marlene otwarcie przyznaje, że „w tym sezonie trochę im odpuścili”.

Marlene powiedziała również o przejmującym momencie, który łamie jej serce, za każdym razem gdy go ogląda.

„Jest bardzo emocjonalny i załamujący. Aktorzy przy tej scenie wykonali kawał dobrej roboty i gdy tylko go zobaczycie, będziecie wiedzieć o czym mówię”

Tu znajdziecie oryginalny artykuł:

http://www.hollywoodlife.com/2012/03/17/pretty-little-liars-season-finale-spoiler-break-up-aria-ezra-hanna-caleb/

Jak zwykle dostaliśmy takie spoilery, po których prawie nic nie wiemy 🙂 .I co Wy o tym sądzicie? Która para ucierpi? Co to za łamiący moment?

3 myśli na “Która para ucierpi najbardziej?”

  1. Dowiemy się kim jest A, ale co z tego…? Czy dowiemy się dlaczego Melissa jest taka wredna dla siostry, co ją łączy z garretem, co łączy garreta z jenną, kto zabił Alison, jaki związek z morderstwem mial ian, kto kręcił filmiki, czym alison szantażowała toby’ego (oprócz sceny z jenną) kto jest drugim a i wiele wiele innych pytań pozostanie . już się nie mogę doczekać 3 sezonu.

  2. Jakim cudem dowiedzieliśmy się kim jest A, skoro przecież wyraźnie widać w ostatniej scenie, że Mona z kimś rozmawia, kto przyszedl do niej i mówi, że zrobiła wszystko, co jej ta osoba powiedziała. Ona była tylko wykonawcą tego, co wymyśliła tamta. Pewnie tą osobą w czarnych rękawiczkach, ale nie tą w czerwonym. I nie dziewczyną przebraną za czarnego łabędzia. A generalnie, to sądzę, że Maya nie żyje od dawna a do Emily pisało A 😀

Dodaj komentarz