Która z kłamczuch może zdradzić przyjaciółki?

Podejrzewamy wszystkich w Pretty Little Liars, ale nigdy nie pomyśleliśmy, że same kłamczuchy mogłyby zdradzić swoich przyjaciół. (Oprócz całej teorii, że Aria jest „A”).

Jednak, zaczynamy myśleć, że jedna z dziewczyn może działać przeciwko przyjaciółkom. ABC Family podała nowy zwiastun podejrzanego, aby zwęzić listę osób, które zdradzą dziewczyny w letnim finale 3 sezonu (Sezon 3, Odcinek 12: „Lady Killer”). Podczas, kiedy podejrzani są na oficjalnej liście (Lucas, Melissa) to wszystkie cztery dziewczyny również się na niej znajdują.

Teraz, ważne jest aby pamiętać, że lista ABC Family skupia się na kimś kto „zdradza” dziewczyny, niekoniecznie to ktoś kto mógłby być „A” lub w „A-Teamie”. Być może osobą, która zdradza dziewczyny jest ktoś w trudnej sytuacji, kto jest zmuszony sprzedać dziewczyny w celu ratowania siebie.

Spójrzmy na to co kłamczuchy mają do stracenia. Krew Hanny (Ashley Benson) znaleziono na bransoletce Alison, więc być może musiała sprzedać swoje przyjaciółki w celu uniknięcia więzienia. Spencer (Troian Bellisario) ubiega się o uczelnie i nie może dostać się do swojego pierwszego wyboru UPenn, mogła sprzedać dziewczyny potężnej osobie aby wylądować w swojej szkole marzeń. Ezra Fitz (Ian Harding) został podejerzany niedawno, więc Aria (Lucy Hale) być może musi sprzedać dziewczyny, aby chronić go przed kłopotami.  I Emily (Shay Mitchell) jest podatna, ponieważ wciąż nie wie co się stało „tej nocy”. Może sprzedać dziewczyny, aby uniknąć kłopotów, które się stały, gdy była pod wpływem narkotyków.

Sądzicie, że dziewczyny mogłyby sprzedać inne kłamczuchy? Piszcie w komentarzach.

tłumaczenie: Luflee
źródło: wetpaint.com 

15 myśli na “Która z kłamczuch może zdradzić przyjaciółki?”

  1. „(Oprócz całej teorii, że Aria jest „A”)”. matko i córko znowu Aria. To już robi się męczące cały czas pojawiają się artykuły o Arii szkoda, że tylko Aria znalazła się na twoim celowniku. Ciągle nic nie wiadomo o nocy w której to Emily robiła co chciała i nic nie pamięta. Jeśli chodzi o to że Aria najmniej ucierpiała przez A to ja się z tym nie zgadzam w książkach Aria została wyrzucona z domu i nie ma się gdzie podziać cała wina o rozpad małżeństwa spada na nią matka i brat z nią nie rozmawiają. Z góry przepraszam za ten komentarz, ale od kilku dni wkurza mnie to całe szukanie dziury w całym każdy przypadkowy gest jest rozpatrywany na wszystkie strony.

  2. scream zgadzam się z tobą. nie rozumiem co wszyscy maja do Arii. nie czytałam książki, ale przecież Aria w serialu też dużo przeżyła. zresztą znowu pragnę przypomnieć, że Marlene powiedziała, że żadna z dziewczyn nie jest,,A”

  3. Może i to mało prawdopodobne żeby aria była A, ale wyobraźcie sobie jaki to byłby szok gdyby jednak nim była! Przecież gdyby A był Ezra albo Mellisa to nie byłoby efektu zaskoczenia, a jeżeli okazałoby się że Aria jest fałszywa to cały serial byłby świetny i przewrotny. To byłoby całkowite odejście od książki tak jak nam obiecywali.

  4. „sprzedać” i „sprzedać”… :O wracając… nie pasuje mi żadna z kłamczuch. chociaż nie lubię Arii, to już myślę że to przesada. uwzięliście się jej. :O dobrze że jest ten news, przynajmniej podejrzenia padają teraz na inne kłamczuchy.

  5. jestem przekonana że finał całego sezonu po prostu wgniecie nas w siedzenia więc A – to osoba której nikt nie podejrzewa (z resztą zawsze jak pojawiaja się jakieś wskazówki to mówią że A jest blisko i wystarczy aby dziewczyny otworzyły oczy a wszystko stanie się dla nich jasne) dla mnie finał 2 serii dostarczył dużo emocji juz nie moge sie doczekać na letni finał

  6. na pewno żadna z kłamczuch nie jest A… Spencer już była ujawiona że współczpracowała z A-team wyłącznie w celu uzyskania info.. więc to na stówe nie ona. Hanna nie naraziłaby tak swojej mamy.. przecież on ledwo co tam nie wychodziła z siebie. Emily jest strasznym tchórzem, nie pamięta nic z tej nocy na cmentarzu… Aria też nie może być A bo okazało sie ze Ezra należy do A-teamu

Dodaj komentarz