Lady in Black

Spekulacje na temat kim jest Red Coat spadły na drugi plan, po tym jak na pogrzebie Wildena zobaczyliśmy tajemniczą kobietę w czerni. Jak zwykle przy tajemniczych postaciach fani na całym świecie spekulują kim ona może być. Pozytywna czy negatywna bohaterka?

Najczęściej wymieniane są:

Alison, żyjąca w ukryciu. Lady in Black wydaje się chcieć wyrządzić krzywdę Kłamczuchom, a jaki Ali miałaby powód?

Ashley Marin- przy mamie Hanny największym problemem jest brak motywu. Po co dorosła kobieta, matka miałaby chcieć krzywdy córki i jej przyjaciółek.

 CeCe Drake- zaginiona w akcji, wyjechała, nie wiadomo gdzie jest. Wiemy już trochę o jej przeszłości ale czy na tyle, żeby podejrzewać ją o bycie kobietą w czerni?

– Melissa Hastings- siostra Spencer ma najwięcej powodów aby mścić się na dziewczynach. Pocałunek Wrena i Spencer, śmierć Iana, wini dziewczyny za utratę dziecka (pytanie czy na pewno była w ciąży), teraz chęć zemsty za śmierć Wildena.

Możemy na pewno wykluczyć trzy osoby:

– Jenna- widzieliśmy ją na pogrzebie z tajemniczym blondasem

– Shana- nikt mi nie wmówi, że Lady in Black ma ciemną skórę.

– Jessica DiLaurentis- była na pogrzebie, siedziała z Kłamczuchami

Trzeba wziąć pod uwagę jeszcze jeden czynnik. Jeśli częściowo spalona maska oznacza poparzoną twarz, to możemy wykluczyć wszystkie kobiety, które widzieliśmy w odcinku. Ale jeśli weźmiemy to pod uwagę, to możemy równie dobrze dołączyć do tej listy jeszcze kilka osób. Jak zawsze wiemy, że nic nie wiemy. Jakie są Wasze typy co do tożsamości tej tajemniczej postaci?

38 myśli na “Lady in Black”

  1. chyba zauważyłyście że ta „lady in black” była na końcu w przyczepie gdzie było wszystko o kłamczuchach ? Mi sie wydaje że to jets albo Red Coat albo Melissa. A może Jenna chciała sie pokazać a potem sie przebrała haha nie no to głupie choć ona miała oparzenie na ręce a ta osoba maske

  2. Stawiam na Melissę. Jeśli faktycznie ona z Wildenem próbowali wypchnąć Arię z pociągu to widać że byli dość blisko. Może na Cape May (poprawcie mnie jeśli źle napisałam nazwę) Melissę łączyło coś z porucznikiem a tu nagle pojawia się Allison, uwodzi go i w zemście ją zabija..

  3. ja będę się trzymać teorii że to Melissa,we trzy z Shaną i Jenną wiedziały że dziewczyny będą w domku:Jenna ma poparzoną rękę a ona maskę,wydaje mi się że ją zakłada ze względu na to że jest blisko dziewczyn i nie chce być rozpoznana.ze wszystkich podejrzanych ona ma najwięcej powodów żeby się mścić

  4. a ten blondas to nie jest przypadkiem ten sam co zaprowadzil Jenne na pogrzeb Ali w pierwszym odcinku??? Lady Black mi wyglada na „kobiete” a nie na „nastolatke” taka jak Ali nie wiem czemu moze przez to ubranie 😀 Stawiam na Cece 😀

  5. Szczerze mówiąc to mnie się ten cały Fitz od początku nie podoba (zaraz mnie jego fanki pewnie zlinczują :D) bo w jednym z początkowych odcinków jak był w klasie, za jego plecami znajdowała się tablica i był na nim baaaardzo podobny charakter pisma, zwłaszcza rzuciło mi się w oczy wielkie „A”, no ale to taki szczegół. Poza tym Toby dostał po dupie, że tak powiem, Maya została zamordowana, matka Caleba miała ten cały wypadek, tylko jakoś z chłopakiem Arii nie dzieje się nic złego poza włamaniem do mieszkania 🙂

  6. choco ona mówiła, że udawała ciążę po poronieniu, nie całą ciążę. Karolina_98 moze nie zlinczuję albo stanę w obronie Fitza Aria nigdy nie dała powodów, żeby A mogło zrobić cokolwiek jej czy Ezrze. Jej jedynymi sekretami było ukrywanie romansu ojca i ukrywanie związku z Ezrą i obydwa sekrety wcześniej czy później wyjawiła. Z pozostałymi Kłamczuchami i ich połówkami sprawa wygląda inaczej. Dziewczyny z jednego sekretu wpadały w drugi. Nie było odcinka, żeby nie miały czegoś do ukrycia, a A to świetnie wykorzystywało. Co do Mai- jej śmierć nie miała nic wspólnego z ATEAM.

  7. W jednym z początkowych odcinków (dokładniej w trzecim z pierwszej serii), kiedy Wilden przesłuchiwał Hannę, pokazał jej zdjęcie, na którym był jakiś brunet i ktoś ciemnoskóry – to był ten ziomek, który zabił Mayę, ale Wilden wyraźnie wskazał „białego”. Dlaczego? Jaki związek miał ten nieznajomy z morderstwem Alison i dlaczego obok stał ten cały Nate czy jak mu tam było? Przecież wtedy Maya nie zginęła, to był zupełny początek serialu. Nikt mi nie wmówi, że to przypadek 🙂

  8. To już nie pierwszy raz, kiedy przegapiają takie rzeczy. Poza tym tylko Hanna była w tym gabinecie i myślami była zupełnie gdzieś indziej, stąd też flashback, po czym Wilden powiedział, że ma się skupić, ale ją zdjęcie kompletnie nie interesowało. Z resztą nie od dzisiaj wiadomo, że Hanna jest nieogarnięta.

  9. mi się zdaj że Lady in Black jest albo Alison lub jej siostra bliźniaczka albo Cece. Niewiem czy pamietacie ale odc przed odc halloweenowym 3 sezonu ktore mialo miejsce w sklepiku z rzeczami na halloween jest Cece która rozmawia z Jasonem, lecz zaczepie go mając na twarzy tą samą maskę która ma Red Coat. Lecz to co mnie odtraca od tej myśli to Mona która miała tą samą maskę gdy się przebrala za Coleba w pociagu halloween.

Dodaj komentarz