Laptop A

W odcinku 6 sezonu 2 na końcu widzimy jak A kupuje damskie buty do jazdy konnej:

Pozornie to żadna wskazówka, ale czy nie kusi Was, żeby dowiedzieć się kto ma takiego lapka? Kilka odcinków później widzimy go przed… Lucasem.

(Zdjęcie nie jest ogromne, ale po powiększeniu w programie graficznym i porównaniu widzimy tak samo ułożone przyciski funkcyjne, charakterystyczny układ przycisków ze strzałkami, kolory obudowy itd.)

Czy to niedopatrzenie twórców czy dość wyraźna wskazówka? Obstawiałabym to drugie, ale po co Lucasowi byłyby potrzebne damskie buty do jazdy konnej? Może Mona poprosiła go, żeby je dla niej zamówił (kilka odcinków dalej Hanna i Mona idą na konie z Kate) jako koleżanka z teamu?

6 myśli na “Laptop A”

  1. Wszystko jest ustawione tam. Wtedy kiedy A. kupowało buty to był jedyny raz jak użyto innego laptopa niż ten co zwykle A. używa (czyli ten co ma go Melissa). No i jak się później okazało buty były po to aby wrobić dziewczyny z łopatą którą zabito Ali, i zrobili to Jenna i Garrett, bo potem się tak jakby przyznali przecież. Czyli wychodzi na to że Jenna, Garrett i Lucas byli w A-team.. Ale znowu troche mi się nie zgadza i nadal jestem skłonna myśleć że jest A-team i A. które działają osobno a czasem i przeciwko sobie

Dodaj komentarz