Lindsey Shaw o odcinku haloweenowym i Ali

Lindsey Shaw, odtwórczyni roli Paige w Pretty Little Liars w jednym, z wywiadów opowiedziała o tajemnicach odcinka haloweenowego, nowej roli Ali w 3 sezonie i nie tylko.

Co dla Kłamczuch oznacza uwolnienie Garretta?

Odcinek haloweenowy, tylko tyle mogę powiedzieć.

A co ze śmiercią Ali?

Będzie trochę świetnych flashbacków i nowych wiadomości od Ali. Będzie kilka naprawdę chorych scen z Alison. Więc nadal bohaterka Sashy Pieterse jest obecna. Dowiecie się, że nadal jest w grze. Nawet jeśli w pewnym momencie sobie z tym poradziła jest w to zaangażowanych tyle osób i tyle nowych historii. Myślę, że ona nadal jest częścią tego, co się dzieje. Wydaje mi się, że właśnie to odkryją. Jeśli miałabym dodać coś jeszcze to to, że jest szokujące to co ta dziewczyna planowała.

Wydaje mi się, ze przygotowujecie się na wiele sezonów. Nie czujesz tego?

Korzystają z okazji, taaak.

Czy spotkałaś się wcześniej z fanatycznymi fanami, czy to może coś nowego?

Ten serial to dla mnie zupełnie nowe zjawisko. Fani są niesamowici. W tej chwili nie ma możliwości, żebym wyszła i nie została rozpoznana. To jest niesamowite, zagrałam zaledwie 20 odcinków, a pracuję od 10 lat. Nadal nie mogę uwierzyć co te kilka epizodów zrobiło. Tak jakby każdy to widział i znał. To niesamowite jak publika to postrzega, obserwuje na twitterze, cała ta sensacja, która towarzyszy serialowi. Poważnie, nigdy nie byłam częścią czegoś takiego.

A jak jest w tej chwili? Ludzie są na Ciebie źli, czy może są podejrzliwi? Czy podchodzą i pytają?

Paige jest bardzo dobrze odbierana. To jest niesamowite. Myślę, że to przez jej wzloty i upadki ludzie akceptują ją i myślę, że są z niej dumni. Uważam, że jest silną osobą. Może przez to, jak dobrze traktuje Emily i sprawia, że jest szczęśliwa.

 

7 myśli na “Lindsey Shaw o odcinku haloweenowym i Ali”

  1. „Paige jest bardzo dobrze odbierana” to urzekło mnie najbardziej…W sumie przeciez to nic ze ma trzy razy więcej antyfanów niż fanów. Grunt, że jest sławna bo wszyscy ja rozpoznają ;D Widzę, że aktorka wcielająca się w Paige jest tak samo beznadziejna jak postać, przynajmniej nie ma rozbieżności.

  2. A ja polubilem Paige jeszcze bardziej po tym odcinku. Emily jest z nią szczęśliwa. I pomogła Spencer, może w końcu przestaną ludzie mówić, że jest zła. No i Lindsey powiedziała tak samo mało w wyiadzie jak inni aktorzy więc nie czepiajcie się. I dzieki temu serialowi po prostu stanie się bardziej znana to się cieszy i dobrze. przed serialem to tylko Ashley Benson z młodych była znana. Long live Paily! 🙂

Dodaj komentarz