List

4 odcinek ? Epicki. Akcja zaczyna się rozkręcać, mimo że pierwsze odcinki drugiej serii, nie wypadły w oczach widzów zbyt przekonująco.
Wiele wątpliwości wzbudził list samobójczy Iana pokazany w końcówce odcinka.
Wklejam tu ten list z tekstem oryginalnym i tłumaczeniem.

 

I killed Alison I lost my Temper because She knew Too much. But There’s only so much you can bury. It won’t be that easy, but I know how to get rid of The pain. I can’t run from the law.
Come and find me.
– I.

To ja zabiłem Alison, straciłem nad sobą panowanie ponieważ ona wiedziała za dużo.
Ale tylko tyle można pogrzebać [?] To nie będzie łatwe, ale wiem jak pozbyć się bólu. Nie moge uciekać przed prawem.
Przyjdź i mnie odszukaj.
-I.

 

 

 

17 myśli na “List”

 1. ten list to zlepek wiadomości A do dziewczyn

  I lost my temper–> Sorry about me losing my temper. My bad love, -A do Hanny na gipsie

  She knew too much–> She knew too much –A o Hannie, 10 odcinek

  There’s only so much you can bury–> There’s only so much you can bury, Emily. You’re not done with me yet. –A do Emily, 9 odcinek

  It won’t be that easy.–> It won’t be that easy, bitches -A do wszystkich dziewczyn, 4 odcinek, na lustrze
  I know how to get rid of the pain –> You know how to get rid of it. –A , do Hanny, o ciastkach, chyba 13 odcinek

  I can’t run from the law–> Like Mommy, like daughter. Can you run from the law on those legs? –A odc 12, do Hanny

  Come and find me. –> Camp Mona is a scavenger hunt. And I’m the prize. Come and find me bitches. –A do wszystkich dziewczyn
  (skopiowane z forum serialu na filmwebie od dr_Szajkalove)

 2. Powinno tam być: 'There’s only so much you can BURY’. Poza tym ciekawe z tym listem. Składa się z samych wiadomości jakie dziewczyny dostawały od A. Jetem pewna, że to A zabił(a) Ian’a. A drugie zamazane słowo wygląda bardziej na 'hide’, też w zasadzie pasuje i zdanie ma sens.

 3. Epicki!! Boski! Zajebisty!! 😀 Nareszcie coś się dzieje 🙂 !! A list super! Nareszcie uwierzą dziewczyną!! 😀 Nie mogę się doczekać następnego odcinka. Ale dopiero za jakieś 2 tygodnie obejrzę bo jadę nam morze :/ Akurat w takim momencie?! :/

 4. I tak szkoda, że trzeba czekać calutki tydzień. Ja zawsze oglądam dzień przed tym, gdy ma pojawić się nowy – ten wcześniejszy. Żeby przypomnieć sobie wszystko ;).

  Dla mnie jest to trochę dziwne. Możliwe, że Ian został zabity dopiero wtedy, gdy miał spotkać się z Melissą (gdy pojechały zanim dziewczyny), bo wcześniej przecież Melissa dostawała od niego smsy, kontaktowała się z nim, a A. przecież nie podrobiłaby jego głosu. Więc zapewne A. dowiedział/a się, iż dziewczyny go znajdą i może chciała im pomóc (pisząc list pożegnalny, w którym Ian przyznał do morderstwa)? To moje zdanie.

  Uff, ale się rozpisałam ;]

   1. Było pokazane przecież jak Melissa praktycznie rzuciła się na telefon podczas szukania obrączki na kanapie, gdy Spencer chciala go odebrać, a potem uciekła na górę.Możemy podejrzewać,że to był właśnie Ian.

 5. spencer miala jego telefon ( Iana ) bo a jej podrzucil/a do torebki jak poszły za melissą gdy melissa krzyknęła bo zobaczyła martwego Iana. A PODRZUCIŁO TELEFON IANA DO TOREBKI SPENCER KTÓRA LEŻAŁA W SAMOCHODZIE

Dodaj komentarz