Lody i A

Zastanawiały Was lody które jadło A? Czy już się wcześniej pojawiły podobne? A może ktoś w nadchodzących odcinkach Pretty Little Liars będzie jadł podobne? Tu macie zdjęcie:

 

Jedyne co widać to kolor lodów i kolor polewy. Taka jak ta ma zazwyczaj smak toffi. Znowu toffi. Co nam to daje? A ma obsesję na punkcie tego smaku? Może to Mel jadła te lody, skoro na mrożony jogurt Arii rzuciła się jak wygłodniały sęp? A Wy jak myślicie? Może coś zauważyliście co ma związek z tym deserem?

17 myśli na “Lody i A”

  1. Hej 🙂 w jednym z pierwszych odcinków, kiedy detektyw prowadzący śledztwo prosi Hannę na rozmowę, pokazuje jej album (wtedy, gdy widzimy retrospekcję Hanny o tym, jak próbuje zaprosić Seana na imprezę do Noela chyba). I jest tam zdjęcie Ali z kilkoma chłopcami, w tym jednego ciemnoskórego. Czy to Nate? I jeszcze coś, w ostatnim odcinku z Moną – dziewczyny próbowały przełamać kod, a zapomniały o jeszcze jednej kwestii Mony – mówiła coś o Arii: Ms. Aria, You’re A Killer, Not Ezra’s Wife. Złóżcie sobie pierwsze literki 😛

Dodaj komentarz