Lucy Hale nie wie kim jest „A”

Choć obsada PLL może mieć więcej informacji niż my na temat tego, co dzieje się w Rosewood, to nie znaczy, że zna tożsamość A.  Lucy Hale (Aria Montgomery) przyznała w wywiadzie dla Parade, że nie ma pojęcia, kim jest zamaskowany łotr, i przestała próbować to rozgryźć już jakiś czas temu.

Kto jest A?

W pewnym sensie przestałam próbować poznać tę historię już w drugim sezonie, ponieważ było to dla mnie zbyt frustrujące. Myślałam, że zrozumiałam to wszystko i mam wszystkie odpowiedzi, a potem okazało się,  iż kompletnie się myliłam.

Och, naprawdę Lucy? Opowiedz nam o tym, Lucy! Po prostu, kiedy już myślimy, że udało nam się znaleźć jakąś wskazówkę, że znika cała tajemnica, wracamy do punktu wyjścia. W tym mieście jest więcej fałszywych tropów, niż ryb w morzu! Ale to nie znaczy, że nigdy się nie dowiemy. Co Lucy zdradza o ewentualnym ujawnieniu?

Więc teraz nie żyje, ale, jak powiedziałam, nie byłoby żadnego show bez niego, więc nie sądzę, że dowiemy się, kto jest ostatecznym A przed końcem serialu, który będzie dopiero za kilka lat – właśnie dowiedzieliśmy się, że został przedłużony o szósty i siódmy sezon! Dużo więcej dramatów!

Więc czapki z głów, fani PLL. To może być długa droga. Kochamy PLL, ale mamy nadzieję, że dostaniemy jakieś odpowiedzi przed końcem. Jesteśmy cierpliwi, ale nie aż tak cierpliwi.

 

 

Dla pocieszenia po powyższym artykule dodam twitta Marlene 🙂

tumblr_n975gsHaPi1s5u88so1_1280

„Nikt nie powiedział, że musicie czekać do końca, żeby dowiedzieć się, kto jest A. *puszcza oko*”

Jak myślicie, kto jest A? I kiedy się o tym dowiemy? Piszcie wasze teorie w komentarzach! 🙂

źródło wywiadu: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-07-22-lucy-hale-no-idea-who-a-is

1 myśl na “Lucy Hale nie wie kim jest „A””

Dodaj komentarz