Mały spoiler i 3 sneak-peeki 17 odcinka

Na You Tube pojawiły się już 3 sneak-peeki odcinka 17. To pierwszy:

 

 

Widać,że Emily rozmawia na nim ze Spencer o Alison. Z tego co zrozumiałam, to Alison bała się kogoś. Na koniec Emily i Spencer trochę się pokłóciły, bo Spencer nie chciała słuchać o zmarłej przyjaciółce, bo nadal nie wiedziała co będzie z nią i z Tobym.

 

 

Na tym Sneak-Peeku widać jak Spencer rozmawia z Hanną i Arią. Na koniec jest chwila mowy o Tobym.

 

 

Z kolei na tym ostatnim Aria i Hanna rozmawiają z Emily, które znalazła jakiś notes związany z A i Alison. Na koniec znowu jest mowa o Tobym.

14 myśli na “Mały spoiler i 3 sneak-peeki 17 odcinka”

 1. Obejrzałam filmiki i według mnie z pierwszego wynika, że Spencer nie chce już zajmować sprawą śmierci Alison, nie chce ciągle grzebać,śledzić „A” jest zmęczona tym wszystkim, bo właśnie w ostatnim odcinku najbardziej się jej dostało. A ona chce normalnie żyć. Z drugim sneak-peeku od razu widać jak zmieniło się zachowanie Spencer. Zachowuje się jakby się czegoś bała, mało mówi, ciągle jest zamyślana. Dlaczego kryje Tobie’go? Kocha go to jasne. Ale nie wydaje mi się, by z tej miłości, która teraz okazała się z jego strony nieprawdziwa, Spencer nie chciała dziewczyną powiedzieć. Więc dlaczego kłamie?
  Mam drugą wersję, Toby spotyka się z Spencer, mówi jej o tym, że jest w Teamie A, by chronić ją i dziewczyny, teraz nie może się wycofać, i albo Spencer będzie z nim w Teamie A albo już nie będą mogli być razem. Miałam też trzecią wersję 😀 ( Mam ferie nie mam co robić, to myślę 😀 ) ale nie zgadza mi się to wtedy z Moną.. Sama nie wiem. Napisałam tak wielki komentarz, wybaczcie zawsze się tak rozpisuję, napiszcie co myślicie o moich „tezach” 🙂

 2. Ludzie dlaczego Spencer nie powiedziała pozostałym o Tobym to chyba proste jak budowa cepa. Po pierwsze sama nie może jeszcze w to uwierzyć, po drugie jest jej głupio, przykro wobec dziewczyn. One nie ufały Tobiemu, to ona zakochując się w nim przekonała je, żeby mu zaufały… wpuściła wroga do „swojego”obozu i naraziła swoje przyjaciółki… to chyba nie jest takie proste… dowiedziałą się czegoś strasznego o facecie, któremu ufała, którego kochała, nie poleci od razu do dziewczyn i nie powie… Wiecie co słuchajcie Toby to A.
  Na początku sama musi się uporać ze swoimi uczuciami.
  A powodu dla których Toby jest w A Teamie poznamy w miarę upływu sezonu, więc nie wyprzedajmy faktów… Nie wiemy dlaczego to robi i czy jest zły, czy chce się zemścić, czy nienawidzi dziewczyn czy po prostu nie ma wyboru i musi być w Teamie. Równie dobrze mógł przystąpić jeszcze zanim był ze Spencer, potem kiedy się zakochał chciał odejść, ale jak wiemy stamtąd się nie wychodzi 🙂 (wypadek na rusztowaniu) mógł być ostrzeżeniem.
  Poczekajmy cierpliwie i nie komplikujmy

 3. pod koniec 3. sneak peeka Aria się pyta dziewczyn, dlaczego Ali pisała o Tobym i Emily jest pokazana w taki sposób, że sugeruje to, że się domyśliła, że Toby też jest powiązany z A-teamem- co z kolei powinno nam sugerować, że był już z tym związany przed śmiercią Ali 😛

 4. nie wiemy kiedy wstąpił, wiemy tylko, że Toby wiedział o A przed śmiercią Ali. Przecież ma być scena kiedy Alison przychodzi do Tobiego do poprawczaka i oskarża go to że to on wysyła jej wiadomości z pogróżkami jako A.
  Dlatego Toby wiedział o istnieniu A dużo wcześniej, ale nie sądzę żeby w tym uczestniczył wcześniej.

 5. Uważam, że to co Marlene King napisała to nie prawda. Chociaż może i Toby mnie wkurza i nie lubię go tak bardzo, ale one nie zawsze mówi prawdę. Przecież napisała ona również, że Spencer nie dowie się pierwsza o Tobim, a jak widać jednak jest inaczej. Więc nie trzeba wierzyć każdemu na słowo 😉

Dodaj komentarz