Maya St. Germain [artykuł zawiera spoilery]

Bianca Jasmine Lawson (ur. 20 marca 1979 r. w Los Angeles w stanie Kalifornia, USA) – amerykańska aktora filmowa i telewizyjna.

Córka aktora Richarda Lawsona. Karierę aktorską rozpoczęła jako dziewięciolatka. Znana z roli Megan Jones w serialu telewizyjnym Byle do dzwonka: Nowa klasa, w którym występowała w latach 1993–1994. Wystąpiła w filmach kinowych: W rytmie hip-hopuPledge This!Łamiąc wszystkie zasady. [wikipedia].

W filmie pojawiła się po kilku odinkach, jako 'nowa’ w mieście. Wprowadziła się do domu po rodzinie DiLaurentis.  Emily od razu się z nią zaprzyjaźniła. W wieczór znalezienia ciała Allison, między Mayą i Emily pojawiło się pewne uczucie, którego obie jeszcze nie rozumiały. Podczas, gdy Emily spotykała się z Tobym, Maya była zazdrosna, i okazywała to w dość otwarty sposób. Po pewnym czasie dziewczyna uświadomiła Emily, że czuje do niej coś więcej niż przyjaźń. Em, nie odtrąciła tego uczucia, i prawdopodobnie w ten sposób Maya odkryła że jest biseksualna. Maya jest przedstawiana w filmie, jako lekkoduszna. Podczas imprezy, zosatje wykradnięte zdjęcie na którym ona i Em się całują, ale Maya nic sobie z tego nie robi. A właśnie przez to matka Emily dowiedziała się o nich .

Podczas czytania różnych forów dotyczących serialu, natrafiłam się na wiele negatywnych wypowiedzeń o Mayi . Większość widzów uważa że jest irytująca i wolałoby usunięcia jej z serialu.

A wy co o tym myślicie ? 😉 piszcie w komentarzach.

skeen.


4 myśli na “Maya St. Germain [artykuł zawiera spoilery]”

  1. maya w pll to taka wisienka na torcie… 😉

    emily nie 'odkryla ze jest biseksualna’, bo przyznala sie ojcu do tego ze jest lesbijka (no, chyba ze ja nie rozrozniam angielskich slow 'gay’ od 'bisexual’), poza tym nie przy mai! przeciez czula juz cos wczesniej do alison!

    boze, kto to redaguje?

Dodaj komentarz