Muzyka i oglądalność odcinka 6 – „The Remains of the 'A'”

Ostatni odcinek „The Remains of the 'A'” obejrzało w USA 2.27 miliona osób. Niestety jest to odcinek, który zgromadził najmniej osób przed telewizory.

MuzykaSoundtrack z odcinka 3×06 „The Remains of the 'A'”:

Sugar & The Hi Lows – Think I Said Too Much

Cathy Heller – You Make Me Happy

Caro Emerald – The Other Woman

Caro Emerald – Back It Up

Oh Land – We Turn It Up

Rachael Yamagata – Starlight

Caro Emerald – A Night Like This

Sugar & The Hi-Lows – I’ve Got You Covered

 

Jesteście zawiedzeni, że oglądalność spada? Może zachęćcie znajomych do oglądania PLL?

A co do piosenek- która jest Waszą ulubioną? Podoba Wam się dobór muzyki, może byście coś chcieli zmienić?

Podzielcie się opiniami w komentarzach … 

6 myśli na “Muzyka i oglądalność odcinka 6 – „The Remains of the 'A'””

  1. Zachęcenie znajomych nic nie da, bo i tak raczej nikt z nas nie ma ABC Family… a ci co oglądają w internecie się nie liczą oglądalności, liczą się ci którzy w dzień premiery oglądają w TV ABC Family. Poza tym, 2 miliony z groszami to i tak dużo jak na ABC Family.

  2. Nie mam ABC Family, oglądam na internecie, a moi znajomi jeszcze interesują się Hannah Montana a nie Hanną Marin, więc… a zresztą zbyt bardzo bali by się, bo są jeszcze mali, a mnie PLL pokazała siostra i oglądam ze względu na Arię, jest ładna i jest najciekawszą postacią zaraz po A, bo związała się z Ezrą, który jest nauczycielem. Byłam bardzo ciekawa kiedy wyda się ich związek i co na to rodzice Arii, a potem skojarzyłam, że Mona to A i tylko czekałam na potwierdzenie! Potem oglądałam 3 sezon by dowiedzieć się czy związek Hanny się nie rozpadnie no i Arii oczywiście. A teraz ciekawi mnie tylko jakie jest hasło do tej strony Mayi, kto jest A nie ciekawi mnie w ogóle, bo mam już swoje typy, a jak ja mam typy to znaczy, że któryś z tych moich typów jest prawdziwy i to mi wystarcza. Aktualnie najbardziej podejrzani to:
    1. Ta koleżanka Alison, która na pewno jest jej siostrą, bo podobnie wyglądają i robią te same ruchy (odchylanie głowy, patrzenie prosto w oczy i Alison nie opowiadała by o sekretach byle komu).
    2.Aria, bo ma imię na A i tak po prostu czasem wydaje mi się dziwna.
    3. Caleb, zostawił Hannę, a osoby, którą się kocha nie zostawia się tak łatwo i po prostu w trailerze widziałam jak siedział przy komputerze z Arią, którą podejrzewam a to przecież już coś, co nie???

Dodaj komentarz