Nabór do drużyny tłumaczącej!

 

Za każdym razem, gdy tłumaczy się jakiś odcinek parę osób tłumaczy coś, innych parę również coś, ktoś przetłumaczy wszystko, a potem okazuje się, że ktoś to zrobił szybciej i praca wszystkich wokoło idzie na marnę. Dlatego uważam, że powinno powstać coś jak Drużyna Tłumacząca. Będzie ona składać się z kilku/kilkunastu osób, które co tydzień – regularnie – będą tłumaczyć najnowszy odcinek, tak, że zawsze na środę odcinek na 100% będzie. Wymagań specjalnych nie ma, osoby, które tego nigdy nie robiły też się przydadzą, bo łatwo się tego nauczyć. Wymagania:

  •  DOBRA umiejętność języka angielskiego (każdemu zdarza się nie wiedzieć o co gdzieś chodzi, więc w razie nie zrozumienia kilka razy to nie sprawia problemu)
  • Dużo wolnego czasu – szczególnie we wtorek.
  • Posiadanie i używanie polskich znaków jak „ś”,”ż”,”ł”,”ą”, itd., jak i również korzystanie ze znaków interpunkcyjnych.

Jeśli ktoś jest chętny wstąpić do drużyny, kontakt na gg 28612860 oraz 36365369– tam więcej informacji.

Oprócz tłumaczy potrzebna osoba, która będzie łączyć napisy z odcinkiem, nawet bardzo potrzebna. Jeśli takowej nie będzie, napisy będą pojawiać się na napisy24.pl i przypadkowa osoba będzie łączyć je z odcinkiem. Przyda się też osoba z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, która będzie zajmować się korekcją, czyli poprawianiem wszelkich błędów, nieprzetłumaczonych fragmentów (jeśli np. ktoś nie będzie wiedział co dane zdanie oznacza pozostawia je i korektor je potem tłumaczy). Ja również zajmuję się korektą, jednak nie zawsze mam na to czas.

Nabór w ogóle nie zostanie zamknięty, cały czas jest czynny, każda osoba się przyda bo tłumaczenie to naprawdę sporo pracy. Tak więc zapraszam do naszej Drużyny Tłumaczącej! 🙂

Proponujemy, aby do każdego zgłoszenia każdy przesłał krótki tekst, przetłumaczony osobiście wraz z oryginałem, aby sprawdzić Waszą znajomość języka

Ekipa prettylittleliars.com.pl

7 myśli na “Nabór do drużyny tłumaczącej!”

  1. W sumie ja oglądam tylko po angielsku i większość rozumiem ,więc mogłabym pomóc w jakiś sposób. Niektórych zdan ze słuchu nie rozumiem ,ale myśle ,że jeżeli będzie to z napisów tłumaczone ,to w większości powinnam sobie poradzić. Tylko niewiem jak z czasem.. Ale napisze na gg jak będe.

  2. Pingback: Nowe zdjęcia z „CTR-L A”! ::: Pretty Little Liars :: Online :: Sezon 2 :: Aria - Hanna - Emily - Spencer

Dodaj komentarz