Najbardziej lubiana kłamczucha !

Bez przerwy wymieniamy się naszymi sugestiami , którą dziewczynę lubimy najbardziej. Wpadłam na pomysł głosowania na Waszą ulubioną kłamczuchę.  Jak pewnie się domyślacie,głosujemy na Spencer,Arię,Hanne lub Emily. Głosujemy w komentarzach do dnia 10 stycznia  do godz. 22.00. Wyniki Waszego głosowania zostaną opublikowane następnego dnia.  Ja najbardziej lubię Spencer a jak jest z Wami ?

 

76 myśli na “Najbardziej lubiana kłamczucha !”

  1. To ja zacznę 🙂 . Nie trafiłam jeszcze na taką produkcję , żeby dało się lubić wszystkich głównych bohaterów a z Naszymi Kłamczuchami tak właśnie jest . Jeśli muszę już wybrać to Arię . Pomimo swojego niewielkiego wzrostu i niewielu lat jest niesamowicie silną dziewczyną . Jako jedyna nie ugięła się pod naporem „A” i nie zakończyła swojego związku a nie da się ukryć , że ona i Ezra mają najwięcej do stracenia gdy wyjdzie on na jaw . Zobaczymy jak będzie w nowych odcinkach ale ja wierzę , że da radę .

  2. Ja najbardziej lubię Arię i Hannę. Trudno jest wybrać bo oby dwie są świetne ( Spencer też lubię 🙂 Ale już ociupinkę mniej. Emily… do niej nic nie mam ale do ulubionej kłamczuchy jej daleko 😛 )
    Heh… Raz kozie śmierć WYBIERAM ARIE !!!! :)))

  3. Ja osobiście lubię wszystkie kłamczuchy. Aria jest bardzo ciekawą postacią, sama kiedyś nienawidziła swojego ojca za to, że zdradził matkę z własną studentką, teraz jednak sama ma romans z własnym nauczycielem. Spencer z kolei jest bardzo podobna do Ali. Chociaż sama nienawidziła jej charakteru, sama ma podobny. Na początku nie przepadałam za jej postacią, ale z czasem stała się ciekawszą bohaterką. Jest jeszcze coś co podoba mi się w tej postaci. Ona pierwsza wstała szukać Ali i nikt nie wie co wtedy się stało. Natomiast Emily ma bardzo trudną sytuację. Jest lesbijką i z początku ma brak akceptacji ze strony rodziców. Przeszła wiele, ale jest strasznie skryta i może właśnie dlatego A uważa ją za najsłabsze ogniwo. Hanna, jej postać podoba mi się najmniej. Strasznie chcę upodobnić się do Ali. Moją ulubioną kłamczuchą jest jednak Aria. 🙂

Dodaj komentarz