Nazwisko FitzGERALDA

Oglądając najnowszy odcinek – Stollen Kisses, możemy się dowiedzieć, że prawdziwe nazwisko Ezry to Fitzgerald. Bardzo interesujące, nigdy o tym nie wspominał, a jego wymówka o tym, że pisarze skracają nazwiska nie jest zbytnio wiarygodna. Ponadto na sławnym zagranicznym tumblr’u znalazłam post o Ezrze, który wstawiam przetłumaczony.

Ezra ~Fitzgera~ kłamał o swoim własnym nazwisku. Był rok w związku z Arią i ani razu o tym nie wspomniał? Flaga czerwona, Ario. „Ezra Fitzgerald” może był za coś karany? Nie kapuje wymówki o tym, że skrócił nazwisko po to, aby zostać pisarzem. Jeśli kiedykolwiek opublikowano by jego wiersze lub opowiadania mógłby zmienić tam nazwisko na profesjonalne, a jego prawdziwe zachować.

Wygodne to jest, że ma do dyspozycji tyle pieniędzy biorąc pod uwagę jakie „A” będzie musiało pokryć koszty, aby wykonać wszystkie rzeczy, które planuje.

Cóż, argumenty są ciekawe i mocne, ale czy aby reżyserzy nie chcą odwrócić naszej uwagi od naprawdę istotnych szczegółów? 

 

ŹRÓDŁO: http://brittinator.tumblr.com/

Tagi:

7 myśli na “Nazwisko FitzGERALDA”

  1. Czy ktokolwiek zauważył, że w tym odcinku co Aria spytała się Ezry o te pieniądze co znalazła, a on jej wyjaśnił, że ma je ze sprzedaży samochodu spojrzał się na szafę? Według mnie to podejrzane i z pewnością coś ukrywa, ale raczej nie jest A. Według mnie to tylko kolejny wątek który ma na celu rozkręcenie akcji.

  2. Skrócił nazwisko bo nie chciał być kojarzony z amerykańskim pisarzem Francis’em Scott’em Fitzgeraldem. Ponieważ u początkującego pisarza byłoby to dziwne.Poza tym Aria zapytała się jak by skrócił nazwisko jak by nazywał się Hemingway.

  3. J.K.Jolie właśnie ja to zauważyłam, właśnie chciałam o tym napisać. widać było, że okłamuje Arię patrząc na jego minę i sposób w jaki to mówił. z tym nazwiskiem to też nie wiem czy do końca prawda. nie chciał być kojarzony ze swoją bogatą rodziną, a sam w domu ukrywa tyle pieniędzy.

Dodaj komentarz