Noel i śmierć Mayi

W wywiadzie do TVFanatic Brant (Noel Khan) zdradza pare wskazówek dotyczacych śmieci Mayi. Oto one:

Noel na pewno nie zabił Mayi. Wiemy to po odcinku,w którym Noel razem z Jenną wchodzą do domku zaraz przed tym, jak ktoś łapie Mayę. Nie skreśla to oczywiście podejrzenia, ze moze byc w to zaieszany lubwie kto to zrobił.

Noel i Maya znali się o wiele lepiej, niż sądziliśmy. Noel i Eric na pewno wiedzieli, że przebywała w domku, gdzie urządzali imprezy.

Czemu Noel jest tak wrogo nastawiony do Kłamczuch? Grant przyznaje, że większość niemilych zachowań pochodzi z jego niespełnionej miłości wobec Arii. Gdy dowiaduje się o niej i o Ezrze, najpierw myśli, że on ją wykorzystuje. Kiedy odkrywa prawdę czuje się zdradzony.

Noel ma jakiś „żal”… Ten chłopak zawsze wyglądał podejrzanie i Brant wyjaśnia (choć niejasno) dlaczego tak jest. „On… ma żal do Kłamczuch i tendencje do pokazywania się w niewłaściwym czasie i niewłaściwym miejscu”

Ostatnie ostrzeżenie. Brant kończy swój wywiad z ukrytym ostrzeżeniem: „Uważajcie na Noela, nie wiecie, na ile go stać”

żródło: wetpaint.com, TVFanatic i ja. 😉

13 myśli na “Noel i śmierć Mayi”

  1. On przyjaźni się z Jenną. Na pewno ich łączy coś co jest związane ze śmiercią Mayi i Alison. To nagranie o niczym nie świadczy. Mógł ją zabić przecież był tam. Mógł wyjść tylnym wyjściem, chociaż to by było dziwne. Reżyserzy na pewno wymyślili coś lepszego i bardziej zaskakującego. Ja myślę, że A to Spencer xD

  2. jeżeli chodzi o ten cały zal Noela do kłamczuch to chodzi chyba o to co zrobiły czy też próbowały zrobić z jego wcześniejszym związkiem jak jeszcze Ali żyła. Pamiętacie? Tam był taki wątek. Ali wiedziała że Aria go lubi więc coś tam powymyślała żeby jego dziewczyna z nim zerwała. I było też coś o tym kamieniu do całowania. Dokładnie nie pamiętam, ale jestem pewna że o to chodzi bo dziewczyny miały nawet z nim jakąś rozmowę na ten temat. niestety nie pamiętam, w którym odcinku.

    A tak w ogóle to Noel jest cudowny i go uwielbiam. I chcę go więcej w serialu. Kto za?

Dodaj komentarz