Nowe Miłosne Zainteresowanie dla….

UWAGA POTĘŻNY SPOILER DOTYCZĄCY ZARÓWNO SERIALU JAK I KSIĄŻEK PRETTY LITTLE LIARS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toby UWAŻAJ!!!!!!!!!! PILNUJ SPENCER!!!!!!!!!!!!! Nadchodzi nowy sześciopak.

Kiedy już myśleliśmy, że obsada Pretty Little Liars nie może już być bardziej atrakcyjna E! poinformowało o pojawieniu się kolejnego ciacha w Rosewood. Do Kłamczuchowej obsady dołączy gwiazda CSI – Brandon W. Jones.

 

Zagra on Andrew Campbella. Jego pojawienie się może zagrozić jednej z par. Osoby, które czytały książki powinny kojarzyć to nazwisko z wielkim miłosnym zainteresowaniem Spencer, którego nasza mądrala na początku podejrzewała o bycie A.

SPOBY-Fani oddychajcie!!! Andrew na razie pojawi się tylko w jednym odcinku – 3×15. Owszem, to może się zmienić ale nie ma powodów do paniki.

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-spoiler-a-new-love-interest-for-spoiler

Ciekawe czy Toby będzie miał w nim konkurencję. Mało było Wrena to trzeba było dowalić kolejnego, potencjalnego absztyfikanta Spencer. A może to nie SPOBY będzie zagrożone? Twórcy i tak już sporo zmienili w serialu. A może to kolejne, potencjalne A?

8 myśli na “Nowe Miłosne Zainteresowanie dla….”

  1. A już myślałam, że go w serialu nie będzie. W książce Spencer i Andrew są moją ulubioną parą, ale w serialu nic nie pobije Spoby, więc niech lepiej Spandrew, czy jak to można inaczej nazwać, nie rozdziela Spoby!

Dodaj komentarz