Nowe poszlaki?

Jeżeli jest coś, czego miał nas nauczyć 15 odcinek PLL to to, że nawet najbardziej niepozorni ludzie, mogą okazać się przerażający w mgnieniu oka. Lucas Gottesman z pewnością wzniósł się na szczyt listy 'Kim jest A’, po wzięciu Hanny Martin na niezapomniany rejs łódką . (szczerze mówiąc byłby bardziej przerażający gdyby, wynalazł maszynę czasu, i przeniósł się do 1912 na Titanica) .

A w następnym odcinku, powróci Maya. Umówiwszy się z Emily na obiad dostaje smsa po którym rezygnuje z planów i wychodzi. Do tej pory Maya również znajdowała się na liście 'Kim jest A’ . Czy ta scena ją wyklucza? A może jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że słodka Maya może być zamieszana w A-sprawę?

Piszcie swoje zdanie na ten temat w komentarzach.

9 myśli na “Nowe poszlaki?”

  1. wydaje mi sie, ze maya odpada. Za krotko byla w odcinkach… Poza tym Emily dostawala smsy od A i A bylo w Rosewood, gdy Maya byla zamknieta i nie miala dostepu do telefonu ani niczego, byla w ogole poza miastem… Maya odpada wg mnie 🙂

  2. Zgadzam się z sisi, Maya nie może być „A” , ponieważ jak czytałam „”A” odpowiada na pytania ” „A” powiedziało , że zawsze jest w tle. A przez dłuższy okres czasu Mayi nie było w serialu . Więc na pewno nie może być „A” .

  3. Myśle , że Maya była zamieszana w tą sprawę z A .:D Albo ona jest tym A:D Wydauje mi sie ze to albo ta jena bo ona chyba udaje nie widomom albo ten chłopak scpencer albo maya albo poprostu alison . mogla podlozyc cialo jakiejs podobnej nie prawdaz . albo tak jak bylo w 15 odcinku ten co zabral hanne na lodke .. ale do konca nie wime .. ale wydaj mi sie ze to moze byc kazdy tak szczerze .a le chyba chlopak bo jak w 14 odcinku czy 15 juz nie wiem dokladnie walnal bardzo mocno w ta szybe i te reace na mocne dosc wygladaly… szkoda ze w tym telefonie nic wiecj nie znalezli xD mogly byc tam bardzo istotne informacje .. z niecierpliwoscia czekam na 16 odcinek z napisami !!!;**

Dodaj komentarz