Nowe teorie

Nasza trójka (AlisonDiLaurentis, PLLove, Oranjezicht2) na chacie wymyśliła kilka nowych teorii i powstało przy okazji kilka pytań.

 

1. Francuski

Na koniec odcinka któegoś z odcinka sezonu pierwszego ,,A” uczyło się francuskiego, zapewne pamiętacie. W kolejnym odcinku Mona oraz Hanna poszły do stadniny koni z przyrodnią siostrą Hanny – Kate. Tam Mona powiedziała coś Kate po francusku z uśmiechem od ucha do ucha. Także to była wielka wskazówka! Tyle przegrać…

Co do francuskiego, tabliczka w pokoju Alison o bliźniaczkach była pisana właśnie po francusku. Hym. Czy to ma jakiś związek ze sobą?

Poza tym Spencer douczała Toby’ego z francuskiego gdy był oskarżony o zamordowanie Alison i wspomniała, że ma 6 z francuskiego, czyli w Rosewood uczyli się francuskiego.

2. Nowa teoria ws. bliźniaczek!

PLLove zauważyła, że w 2 sezonie gdzie Spencer rozmawia z ojcem o Jasonie, on mówi jej, że DiLaurentisowe przeprowadzili się bodajże do Altany i wrócili gdy Jason miał 5 lat. Zaś różnica wieku pomiędzy Alison a Jasonem wynosi właśnie 5 lat. Może zostawili tam jedną z bliźniaczek albo oddali do adopcji? Trochę logiczne.

Oranjezicht2 wysunęła teorię, że to Mona ma bliźniaczkę. Przecież nic nie wiemy o rodzinie Mony. To trochę wyjaśniałoby ten francuski, chociaż… troszkę naciągane z tą tabliczką, ale może jakoś były ze sobą spokrewnione? Może tylko Mona miała siostrę bliźniaczkę albo tylko Ali?

 

13 myśli na “Nowe teorie”

  1. Jeżeli chodzi o moją teorię to jest o tyle logiczna, że jeżeli wprowadzą jednak ten wątek z bliźniaczkami to jak wytłumaczyć fakt, że nikt by nie wiedział, że diLaurentisowa urodziła dwoje dzieci, a nie jedno? Przecież Rosewood to taka mała mieścinka… Logiczne wytłumaczenie może być takie, że one urodziły się gdzieś indziej. Zapytałam się nawet o to Marlene King i Normana Buckleya na Twitterze, ale niestety żadne nie odpisało jeszcze :/

Dodaj komentarz