Nowe zdjęcia 3×12

Przed chwilą zobaczyliśmy płaczącą Em z zakrwawionymi rękoma, tu macie ciąg dalszy 😀

Mały obrazek, ale widać Paige rozmawiającą z policjantami…

Czy Paige będzie w coś zamieszana? Może ona i Emily kogoś uratowały? Jak myślicie?

To już widzieliście, ale postanowiłam, że dodam jeszcze raz, żeby wszystko był

o w jednym.

Aria wchodzi do pokoju… z kim rozmawia Ezra? A może Maggie? Na pewno to aktorka Larisa Oleynik („Zakochana Złośnica”)

I jeszcze filmik ze zmontowanymi zdjęciami

To wszystko, jak widać, będzie się działo! Ja się już nie mogę doczekać! Piszcie swoje opinie w komentarzach (:

29 myśli na “Nowe zdjęcia 3×12”

 1. Co to za koleś na 4 zdjęciu w jasnej marynarce? Skądś go znam… Znacie go?
  Coś mi się zdaje, że Paige coś narobiła… Zauważyliście, że z naszych serialowych par połówki naszych kłamczuch są na zdjęciach? (Toby, Paige i Ezra) Zabrakło Caleba. Hanna zapłakana. Hmm… Mam nadzieję, ze nic mu nie jest. ; c Uwielbiam Haleba… <3 Czytałam tu, że ktoś ma prawie zginąć. Może to właśnie Caleb. A Maya jest za taśmą (ze strony policji) bo uległa Paige… Sama nie wiem, co myślicie?

 2. Zauważyliście jak dziewczyny patrzą na Paige na zdjęciu numer 4 i 5 .Tak jakby im coś zrobiła.To podjerzane.I czy ta dziewczyna koło Ezry to Maggie? i pytanie do Yuki gdzie ty na tych zdjęciach masz Tobyego?

 3. a mi się wydaje, że to Paige coś komuś zrobiła, a Emily była tego świadkiem. czy coś w ten deseń. dużoo opcji jest, może to mieć też związek z A.. ale do dupy byłoby, gdyby znowu osobą z A-teamu okazał się ktoś bliski Hannie. już mi się w głowie przestawia od tego wszystkiego, chcę już finał. 😀

 4. Wydaje mi sie , że Em i Paige wracały skądś samochodem , Paige prowadziła . Możliwe że była pijana . Potrąciła Caleba , Em wybiegła mu na pomoc ( skąd krew na rękach ) . Paige stała tylko z boku przyglądając się . Ktoś mial prawie zginąc , moze włascie Caleb ? To by wyjaśnialo reakcję Hanny . Patrzą na Paige z wyrzutem bo wsiadła za kierwonicę po alkoholu i przez jej bezmyślność prawie zabiła chłopaka Hanny . Dziewczyny nie są źle na Em , bo moze ona zrobiła na tyle dużo w miejscu wypadku by ocalić życie Caleba ?
  Oto moja teoria . : d

 5. Paulina- nie tylko Mona jest w A-team..
  Little Liar – dobra teoria, ale wydaje mi się, że wtedy Paige zabraliby odrazu na komisariat, a Oni jak widać przesłuchują ją jak normalnego świadka.. dziwne to wszystko jest 😀

 6. Kamcia – nie wiem jak to w Stanach , ale u nas nie zabierają od razu na komisariat , najpierw właśnei gadają ; ) Prznajmniej tak było jak byłam świadkiem wypadku .
  preety2000 – Mozliwe że właśnie A porwało Em i Paige , i potrąciło Caleba , a potem uciekło . Ale wątpię by nasze przebiegłe A było tak bezmyślne by się narażać .
  A co do twojego drugiego komentarza to to na pewno nie Wren . Mi wydaje się że to brat Ezry . ; ) Nie pamiętam jak mial na imię Wesley ? Czy jakoś tak .

 7. Po obejrzeniu 11 odcinka jak zobaczyłam tu zdjęcia z Paige pomyślałam, że może ona coś mu zrobiła i dlatego Emily jest zapłakana… ale od razu przestałam tak myśleć, jak zobaczyłam zapłakaną Hannę. Coś mi mówi, że może to być Caleb, w końcu nigdzie go nie ma… chociaż Ashley też mi pasuje.

Dodaj komentarz